www.sudzibas.lv Smile More Slikts serviss

Smile More - Slikts serviss

Pazvanīju pierakstīties pie zobārsta jo noplīsa maz gabaliņš no priekšējā zoba, paņēma mani uz reiz nākamajā dienā - forši vēl pie tam pie ārstes pie ka jau esmu bijusi ar tādu pašu problēmu toreiz sataisīja bet nolūza atkal. Atnāku uz vizīti man pasaka ka manas ārstes nebūs būs vīrietis vārdu nenosauca. Es ok galvenais lai māk savu darbu. Ārsts apskatījās uzdeva jautājumus neko neteica staigāja turpu šurpu āra no kabineta. Beigas pateica ka lai eju pie iepriekšējās ārstes jo neuzņemsies šo darbu. Cik sapratu bija vajadzīga cita ārstēšana nevis tā ko bija pielietojusi mana iepriekšējā zobārste. Bet to viņš neteica tikai maigi sakot pasūtīja mani trīs mājas tālāk nevis piedāvāja savu risinājumu kā to var labot. Un tas ir speciālists?
Pirmo reizi saskāros ar tādu attieksmi, nevēlos vairs tur atgriezties un neiesaku citiem.

L Linda Sibirceva 22.07.2022

gāju pie vīrieša vitālija zobuarsts, kopumā samaksāju par zoba ārstēšanu 240 eiro , pie tam man tika pārsista lupa ar urbi, divas dienas pēc joprojām sāp smagana un pus plombe ir izkritusi jau , idiotu kantoris