www.sudzibas.lv Smieklīgs krieviņš Degpunktā Pieprasa policistam izsaukt tulku

Smieklīgs krieviņš Degpunktā - Pieprasa policistam izsaukt tulku

Smieklīgs mazais šodien Degpunktā pajārējās, kad pieprasīja policistam izsaukt tulku vai runāt krieviski. Traks var palikt, ko bija sadomājis. Rezultātā tika arestēts un vēlāk iecirknī, kad gaismas dzisa, par to, ka policistam iesita pa degunu aizturēšanas brīdī, viņam visu bez tulka izskaidroja. Un šis tagad ar sāpošām nierītēm un dažiem zobiņiem mazāk ceļ sūdzības, ka slikti viņu uzņēmuši. Smieklīgs mazākumtautības apspiestības spīdeklis.

J

V Viktorija 01.10.2010

Vēl tam loham autiņu aizvilka un maksas būri un citus jaukumus piespēlēja. Un tas viss par to, ka gribēja krievu pamētāt.

Mamma 01.10.2010

Kurš gan skatās tik trulu raidījumu. Varu saderēt ka tas bija speciāli spēlēts teātris ar sliktiem aktieriem lai celtu LNT reitingu. Jau sen neviens to kanālu neskatās.

D Dzintars 02.10.2010

Monachka, ar taadiem sizetiem reitingus necel!:)
Bet krievinjs no sirds sasmidinaja!

Mamma 02.10.2010

Skaidrs ka mēģina celt reitingu. Kaut ko tādu parādīt dienu pirms vēlēšanām . Es to nosauktu par nacionālā naida kurināsānu!

J Juris 02.10.2010

Mona un Vēlētājs jūs tak esat stulbeņi!

Mamma 02.10.2010

Juris laikam ir iemīlējies Kārlī.

S Sandra 22.10.2010

Un pa ausi ar tam krieviņam derēja :D Nu policists ar dzelzs nerviem :)