www.sudzibas.lv Smaržas Club Nesańēmām preci un neatgriež naudu

Smaržas Club - Nesańēmām preci un neatgriež naudu

09.12.2016. Gadā pasūtījām smaržas 92. Eiro vērtībā. Piegādes termiņš 1. Nedēļa. Smaržas gaidījām līdz 30.01.2017. Šajā laiku periodā sazinoties visu laiku tika solīts, ka tūlīt būs.30.01.2017. Atteicāmies no pasūtījuma un lūdzām atgriezt naudu. Naudu solija atgriezt 2. Nedēłu laikā. Uz šo brīdi ir pagāji jau gandrīz mēnesis naudu neesam saņēmuši. Pagājušā nedēļā smaržas kluba mājas lapa ir slēgta un uz mūsu zvaniem vairs neatbild. Kur griezties šādā situācijā.

BondsBonds 27.02.2017

PTAC, ja ir pamatojums.

R rb 01.03.2017

Man tieši tāds pats gadījums 18 12 16. pasūtīju preci,solīja solīja ,pēc tam naudu atgriezt un tā arī pazuda bez pēdām,man tikai tā summa nebija tik liela,36 eur.

G Guna. 22.03.2017

tas pats. 23.decembrī pasūtīju. preci nesaņēmu. 14.janvārī atteicos no pasūtījuma. kopš 18.janv viņi sola naudu atdot. vēl joprojām nav atdevuši naudu. Rakstīju arī iesniegumu policijā. Tur ieteica visiem mums, kurus šis uzņēmums apkrāpis, apvienoties un vērsties tiesā. man arī tā summa nebija liela, nedaudz virs 32eur. varbūt tiešām mēs varētu apvienoties pret šo krāpnieku?