www.sudzibas.lv Smartfood nemaksā algas

Smartfood - nemaksā algas

Sveiki!

Kādu laiku piestrādāju šajā uzņēmumā par trauku mazgātāju, alga bij maza, turklāt puse aploksnēs, kad man teica, ka lai vairāk nenāk uz darba, jo nevar uzturēt mani, tad atlaide. ITkā uz abpusējo vienošanos. Algu atlikušo teica, ka izmaksās, bet tā vēl līdz šodien nav nekas bijis, nemaz nerunājot par atvaļinājuma algu.. Cik zinu arī citi cilvēki nedabūja algas. UZņēmums maksā aploksnēs un izmanto darbinieku nezināšanas un pasūta tos 3 mājas...

A.

K Krishinjsh 17.07.2013

Iepriekš ir sanācis sadarboties ar šī bistro vadītāju, galīgi neatstāja tāda cilvēka iespaidu. Visas saistības ar man piederošo kompāniju sadarbojoties arī tika nokārtotas. Viss super. man kaut kā liekas, ka lej te kaut ko..

S susurs1 05.09.2014

Šī uzņemūma galvenā taktika ik pa pusgadu vai gadu ir nomainīt visu kolektīvu, uztaisot to visu tā, ka darbinieki ir pēdējās pabiras, zagļi un meļi (kas protams nekādā mērā nav taisnība), zinu nu jau kādus 5 cilvēkus(tai skaitā aīi sevi), kuriem pateica, ka viņus vairs nevar uzturēt un, ka viņiem ir jādodas un netiek samaksāta ne līdz galam alga, ne atvaļīnājuma nauda, nekas... bet tas jau paliek uz šī priekšnieka sirdsapziņas, karma dara savu :)