SMARTBOX.LV; (Sia Ledona) - Krāpšana

KRĀPŠANA! Обман!
01. jūlija pasūtīja datoru. Samaksa priekšapmaksu pilnā apmērā. Pēc nauda saņemšanas uz zvaniem neatbild, prece nav piegādātā norādītajā laikā.
Взяли деньги, не доставляют товар, не отвечают на звонки и почту. Корреспонденцию по юридическому адресу не выбирают.

Al

Vi vitols 20.07.2019

Tu ne pirmais ne pēdējais tāds!
Vajg maksāt pie preces saņemšanas.

Te termo 24.07.2019

Tur nav tāda opcija. Es arī gaidu preci,ko esmu tur pasūtījis. Ja nebūs,tad nezinu kā dabūt atpakaļ naudu. Ar karti maksāt nebija iespējams,kad maksā. Bet ,kur maksājumi,tur tiek parādīts,ka ar karti var maksāt. Banka pateica,ka apstrīdēt darījumu var tikai tad,kad maksājums ar karti veikts. Par rēķina apmaksu viņi neko nevar palīdzēt.Būs jāierosina lieta tiesā,ja nebūs preces vai nauda atpakaļ. Vēl šonedēļ gaidu preci kā bija solīts.

Andris Sa 24.07.2019

худший магазин, сделал заказ, за 5 дней никто даже не связался! предоплату им не давайте, кинут!