www.sudzibas.lv SMART- LYNX Lidojuma (reiss 6Y231) kavēšanās

SMART- LYNX - Lidojuma (reiss 6Y231) kavēšanās

Saistībā ar Smartlynx Reisa 6y231 kavēšanos no Rīgas Uz Antāliju 2019. Gada 12. Jūnijā, ludzu izmaksāt man, aigai tombergai, (rezervācijas nr. Ali973711) kompensāciju, balstoties uz eiropas parlamenta un Padomes Regula (ek) nr. 261/2004 (2004. Gada 11. Febr.) , ar ko paredz kopīgus noteikumus par kompensāciju un atbalstu pasažieriem sakarā ar iekāpšanas atteikumu un lidojumu atcelšanu vai ilgu kavēšanos. Minētajam reisam vajadzēja izlidot plkst. 5.30. To atcēla līdz plkst. 8.30, pēc tam līdz plkst. 19.30, pēc tam līdz 20.10. Lūdzu izmaksāt man kompensāciju uz bankas kontu: Aiga Tomberga
Swedbank
lv44haba0551017732959
Ar Cieņu. Aiga Tomberga

A Aiga Tomberga 29.06.2019

Aviokompānija Smartlynx

A arnitaa 29.06.2019

Iesniegums jāadresē aviokompānijai vai apdrošinātājiem caur oficiāliem saziņas kanāliem, ne jau caur sūdzības.lv!
Jūs reāli esat izlikuši publiskai apskatei savus un bērna datus, kā arī bankas konta numuru!

X xctaps 01.07.2019

Jums jāraksta ir pašai kompānijai, nevis šeit ... Jūsu sūdzība šeit nevar tikt uzskatīta nedz kā iensiegums, nedz kāoficiāla sūdzība