www.sudzibas.lv Smalkais Stils kāzu svinību vietas noformēšana

Smalkais Stils - kāzu svinību vietas noformēšana

Ja plānojiet kāzu svinības brīvā dabā teltī, neieteiktu kāzu svinību vietas noformēšanai izvēlēties firmu Smalkais Stils, it īpaši uzņēmuma darbinieci Ingu. Dienā pirms lielā notikuma biju jau tuvu asarām. Ar minēto uzņēmuma darbinieci sazinājāmies 2 mēnešus pirms noteiktā datuma, viņa ieteica satikties, lai uz vietas izrunātu visas detaļas. Kad ieradāmies uz norunāto tikšanos izrādījās Inga bija aizbraukusi noformēt kāda cita pasākuma vietu un pasūtījumu pieņēma viņas darba kolēģe. Pēc vairāk kā stundas ilgas sarunas no salona iznācām ļoti apmierināti un pārliecināti, ka mūsu kāzas būs tieši tādas kādas tās bijām izsapņojuši. Diemžēl rezultātā nācās vilties.
Nedēļu pirms kāzām nācās vēlreiz visu sīki rakstīt ko mēs vēlamies, jo izrādījās, ka Ingai neesot nekādas informācijas, tāme tika palielināta par lielu summu, jo Inga ik pa brīdim kaut ko atcerējās, ka neesot iekļāvusi (kaut gan tā tika saskaņota mēnesi pirms svinībām) utt.
Dienu pirms kāzām tika atvesta telts kura bija par 60 kvm mazāka nekā pasūtīta, sīki izrunātie galdu noformējumi tika izveidoti pēc viņu gaumes nevis pasūtījuma. Dienā pirms kāzām kad līgavainim ar līgavu vajadzētu atpūsties nācās strādāt uzņēmuma vietā, jo telts slējējiem viņi nebija iedevuši nedz ceļa aprakstu nedz tehnisko plānu.
Visaizvainojošākais bija tas, ka nereizi no viņiem nebiju dzirdējusi vārdus piedodiet, atvainojiet. Tas viss tika uztverts kā normāls ikdienas darbs.
Papildus visam - solīto līgumu un tāmi, kura būtu jāparaksta pirms pakalpojuma saņemšanas, es tā arī nesaņēmu, bet izrakstītais rēķins bija jāapmaksā tai pat dienā. Kad uzņēmuma darbiniece lūdza apmaksāt rēķinu, par līgumu un tāmi saņēmu atbildi, ka viņiem tagad neesot laika tos sagatavot un tie tiks atsūtīti pēc svinībām, bet nu jau ir pagājušas divas nedēļas un tie joprojām nav atsūtīti.

D

jau stradajam pie jusu problemas. mums vinus nogalinat vai ka?

N 03.09.2011

Nē, tikai pabučot viņiem pakaļas!

tas mes piegadasim jums uz kocina. ne ka jums ar orientaciju?

Y Yana 03.09.2011

Aizveries, stulbā kuce!

U uldisput 04.09.2012

Daces rakstiitais par Smalko Stilu 100% atbilst manai pieredzei. Smalkais Stils sabojaas jums pasaakumu un garastaavokli.

J Julz 04.09.2012

Pilniba piekritu Daces rakstitam. Kaa viesis biju pamanijusi, ka rotajumi bija nekvalitativi piestiprinati un uz galda bija vairak piederumu neka bija vajadzigs. Viss lielais stress dienu pirms kazam bija nevajadzigs un loti neprofesionali no "Smalkais Stils" puses. Es neieteiktu izveleties sho firmu ja planojat kaazas kuraas veletos izbaudit Jusu dienu un nevelaties uztraukties nedelu pirms kazam par to, ka ie iespeja ka ne viss var but 100% gatavs.