www.sudzibas.lv Smaidīsim nekvalitatīvi strādā

Smaidīsim - nekvalitatīvi strādā

Tur strādā tāda Maija labāk neeiet pie viņas!
Nezinu kur viņa mācijās, bet tākā viņa plombes taisa neesmu redzejusi ne mūžama. Ustaisa lielu caurumu pa visām malām pavīlē veselu zobu, neapvīlē malas. Vienkārši nav vārdu. Vinai vajadzeja miesniekam et strādāt. Un tik perikelājīga, neapmierināta.
Mans art bija atvalinājuma aizgāju pie viņas, pēc tam gaju pie save ārsta via aka kas tas tāds?
Tādus arêtes vajag kā viņa vajag atem lecenci un neļaut strādāt. Domaju ka poliklēnikā daudz lētāk ustaisītu labāk. Nu diemžēl zobu atpakaļ neatgriezīšu.

Z

Likumsargs 21.10.2017

Interesanti, kur Tu pats esi mācījies?
Citus kritizēt un mācīt taču vienkāršāk vai ne?

Es universitātē, a tu?

B Bēdīgais1990 21.10.2017

error!

ABC veikalā ir Ābece

...

Ko tas nozīmē?

č Čupakabra 30.10.2017

Zaķīt, tas nozīmē, ka tev jāsāk ar ābeci! Un jāiemācās pareizrakstība.

E ELLIO 11.11.2017

Njā...Cilvēkam problēmas ar gramatiku, bet ārstu pamācīt kā būtu jāurbj un plombes jāliek tur pirmais!
Ieteiktu Maijai Tevi ielikt melnajā sarakstā, tā lai citi ārsti arī zin, no kuriem jāuzmanās.