www.sudzibas.lv slimnieks jekabpils slimnica

slimnieks - jekabpils slimnica

Jekabpils slimnica cilveks ar zoklja luzumu paludza nomazgat seju.Rupjibas izklausijies,ar sapem un slimu sirdi aizgaja.Kur tad mums ir jaludz pirma palidziba?Cilveku pat arsti nepinema,vajadzigs nosutijums.Ja man uz ielas uzklup kas,man brivdienas jasez majas un tad jamekle nosutijums?Cilveks tagad atrodas Stradinos,vieniga slimnica,kura pienema.Nekas ka bij jabrauc ar autobusu 3 stundas,un vel jatiek lidz slimnicai.Vai tesam mes driz izmirsim?

J

Ausainītis 26.08.2012

Tiešām tā tas ir visās slimnīcās, nepieņem ne ar acs traumu, ne nozāģētu pirkstu, esot vajadzīgs norīkojums!

A Anonīmā 26.08.2012

Nu jā, patiesībā slimnīcai lielais fuj- atbrauca ar žokļa traumu un prom jau brauc ar slimu sirdi! Neliešu bars!
Lai nu kā arī tur tā slimības vēsture būtu, arī man ir bijusi nepieciešamība pēc ārsta palīdzības pēc kāda nelaimes gadījuma un NEKAD nav jautāts nosūtījums, vienmēr laipni pieņēm, palīdzēja. Tīri labi es tos ārstus saprotu, ja viņiem katru trešo nakti nāk vieni un tie paši alkaši, bomži un urļaki un stāsta par mistiskajiem "nelaimes gadījumiem" lai gan skaidri redzams ka atkar ir sadzēries un izkāvies un tā jau trešo reizi pa nedēļu, bet ir tikai otrdiena, es arī viņu vietā sāktu nepieņemt un jautāt pēc nosūtījuma! Lai iemācās kropļi nepiesūkties un beidz līst kauties ar visiem un visu!

Ausainītis 26.08.2012

Nav tiesa, bomži ir priviliģētā suga, jo kā trūcīgos vai maznodrošinātos šos pieņem visur kā augstas amatpersonas, jo viņi visi ir ļoti izglītoti un zina, kur pasūdzēties.Runa ir par normāliem cilvēkiem, kuri traumas guvuši darbā.