Slimnīcas "Ģintermuiža" 6.nodaļas vadītāja Skaidrīte Kristiņa - Augstprātīga un nelaipna attieksme

Ģimenē ir demences slimnieks. Līdz šim ar aprūpi tiekam galā paši saviem spēkiem. Taču ir radusies situācija, ka kādu laika periodu nespējam parūpēties par slimnieku. Ģimenes ārsts minēja, ka ir iespēja īslaicīgi ievietot slimnieku ģintermuižā demences nodaļā (uz 30 dienām) . Atbildēju, ka man šī iespēja jāapsver. Ar to domāju, ka man ir nepieciešama informācija par apstākļiem konkrētajā vietā, jo nav vienalga, kur atrodas mana mamma. Šodien nolēmu piezvanīt nodaļas vadītājai dakterei skaidrītei kristiņai, jo, manuprāt, tieši viņa būtu cilvēks, kas objektīvi varētu atbildēt uz maniem jautājumiem. Dakteres attieksme mani vienkārši šokēja. Ja godīgi: ir nācies runāt ar atsaucīgiem un mazāk atsaucīgiem cilvēkiem, bet ko šādu dzirdēju pirmoreiz. Daktere sacīja: kā jūs vispār iedomājāties man piezvanīt, kas tā tāda par manieri! Es neko neteikšu, te ir slimnīca, un, ja vajag, tad te ārstē cilvēkus...
Jautāju, vai nodaļā var tikt uzreiz, kad ir saņemts nosūtījums, vai ir rinda. Uz šo jautājumu atkal saņēmu atbildi, kā es vispār kaut ko tādu uzdrīkstos jautāt... Nevaru aprakstīt, kāda sajūta mani pārņēma, bet vienu gan varu pateikt: šādiem cilvēkiem es savu tuvinieku neuzticēšu nekad.

C critical thinker 23.05.2018

pareizi nav, bet... reāli, kas būs, ja visi sāks zvanīt?

A AnvoyT 23.05.2018

Kam paredzēti telefona numuri?

S Sabīne 87 24.05.2018

Ja es kā ierēdnis atbildētu kādam šādi pa telefonu, mani no darba atlaistu.