www.sudzibas.lv Slimību profilakses un kontroles centrs personas informācijas izpaušana

Slimību profilakses un kontroles centrs - personas informācijas izpaušana

Nesen man konstatēja konkrētu saslimšanu. Mana diagnoze tika izziņota "trešajām personām" telefona sarunā, nosaucot manu vārdu un uzvārdu un pašu diagnozi, kas ir pretlikumīga rīcība un ir pārkāpts personas datu aizsardzības likums. Šī situācija ir sacēlusi pamatīgu nepamatotu traci un nepatikšanas. Ir normatīvi, pēc kuriem SPKC ir jāziņo darba devējam, taču nepārkāpjot pacienta datu aizsardzību un neizpaužot slimības vēstures datus, kas ir konfidenciāla informācija. Šīs darbības veicot organizācija aizmirst,ka aiz tā visa stāv cilvēks, kas tiek morāli sagrauts vēl vairāk uz esošās slimības fona, kas jau tā ir pietiekami smaga diagnoze. šādā veidā tiek stimulēta arī ēnu ekonomika un sociālā nelabklājība, ja nākas zaudēt darbu. Ja ārsts atzīst, ka slimība neapdraud citus cilvēkus apkārt, kādēļ ir jāizolē un emocionāli jāiznīcina cilvēks. Vai tiešām ērtāk ir padarīt cilvēku par sociālo pabalstu atkarīgo un invalīdu dēļ birokrātijas un individuāla gadījuma neizmeklēšanas. Protams, vieglāk ir visus sabazt vienā "maisiņā" , lai nav liekas krāmēšanās un "pārstrādāšanās".

P

D Dontkillmyvibe 26.10.2016

Vai tik tā nav slavenā ar sifilisu slimā bērnudārza darbiniece, kas raksta.

о Оскар Кукша 04.09.2020

Я хотел с мамой полететь на Родос а вы не разрешили с моей мамой полететь на остров поэтому я вас за это ненавижу твари! Я хотел с мамой нормально полететь но так как вы это ясное дело, я вызову полицию и скажу им что вы ненормальные дол****** я вас проклинаю за такое долбанутое поведение как вы поступили со мной так я имею право поступить также как с вами! Всё я закончил, надеюсь вы поняли что так как вы делаете так делать нельзя ни с кем вообще-то имейте пожалуйста совесть и терпение надеюсь вы разрешите этому Airbaltic лететь куда мы хотели! Надеюсь вы меня поняли!
С уважением,
Оскар Кристиан Кукша и Елена Кукша.