www.sudzibas.lv SlimBall Tievēšanas balons kiņģī

SlimBall - Tievēšanas balons kiņģī

Tievēšanas baloniņš kuņģī, kas tagad plaši tiek reklamēta arī delfu banneros - LŪDZU ESIET GUDRAS, DĀMAS, NEUZĶERIETIES - brīnum-tabletīšu NAV!!! Taču naudas kāru krāpnieku pa pilnam! Šajos 2 ārzemju linkos zemāk ir diezgan detalizēti aprakstīts, ka tā ir kārtējā cilvēku KRĀPŠANA... jau sākot no paša elementārākā - tā saucamās"labaratorijas" atrašanās vietas adresi līdz pat cilvēkiem, kaas izgājuši pilnu kursu... tiesa gan komentāri un raksti ir angļu valodā. http://www.medhelp.org/posts/Weight-Lo ss-Alternatives/Bypass2-SlimBall/show/4 73863 http://www.w8lossreviews.com/bypass2sl imball_review.php

U

V Vislabākā 27.07.2011

Vislabākā metode notievēšanai ir apēst lenteņa oliņas, rezultāti 100% garantēti!