www.sudzibas.lv slavenie durvju čipsi esmu dzīvesvietā kā cietumā,slaveno čipsu dēļ,tur vismaz ātri policija tiks te nekas .....

slavenie durvju čipsi - esmu dzīvesvietā kā cietumā,slaveno čipsu dēļ,tur vismaz ātri policija tiks te nekas .....

Var kāds pateikt kā cīnītie ar ,veiklajiem biznesmeņiem un kas viņiem atļāva nomainīt kodus pret čipsiem, plēst naudu no iedzīvotajiem par neērtībām, ja nevar ne ātrie(vienreiz ātrie pat atteicās braukt, ka ir čips,bija jāzvana visiem radiem lai viņi pārzvana, bet laiks iet) sociālie nevar nokļūt pie manis,un mana aprūpētāja kas piešķirta slimības dēļ , radi, burtiski nekas , jāmet lejā čips, dotā brīdī viņš ir nozaudēts tā mētājot , sociālā darbiniece zvana uz norādīto telefonu un man čipsu neved esot kaut kāds sods es ne ar vienu neesmu līgumu slēgusi un prasījusi lai kodu nomaina uz čipsiem rakstiet lūdzu savu pieredzi par tiem čipsiem, mums durvis lauž gandrīz katru mēnesi bieži nestrādā nu nekādu ērtību .
Labākais vari tu rakstīt žurnālistiem, televīzijai par problēmu viņiem arī vis pie vienas vietas ,tikai tēlo palīgus un atklāti runāt par visu, nesaprotu vai visu ko rāda ir inscenēts un vai kādam jāsamaksā ,no 29 rakstu,jaunam raidījumam atbilstošu e-pastu LTV [slēpt]@ltv.lv un atbilstošu tēmu Runā tieši,pat nekādas atbildes ,kaut pieklājības dēļ ,klusums vakar uzrakstīju 31.10 e-p .- tamara.musa, baiba.smite,domāju maz kas pārslogots e-p. un neredz bet arī šeit klusums ,vispār cik man ir bijušas situācijas neviens žurnālists ne televīzija man nekad nav atbildējusi, kaut es viņiem rakstu savu vārdu adresi neko anonīmi nedaru, pat telefonu iedodu ,man nav skaidrs pēc kādiem kritērijiem žurnālisti izvēlās ,vai viņiem jāmaksā liela nauda, un zinot ka esmu trūcīga, nekas netiek darīts,es domāju ka šis mans gadījums ir kā cilvēk tiesību pārkāpums un arī es esmu piespiedu cietumā, savā mājā ,rakstiet lūdzu ,kur vēl griezties ,mēģināšu bombardēt visus populārākos raidījumus un arī jūs informēt,par rezultātiem,kāda nu ir mums tā prese un žurnālisti .

D

Harold 01.11.2012

Ko par to saka jūsu apsaimniekotājs? Uz kāda pamata jums tās durvis ar čipu ir? Mūs te arī lenca optom, nespējām i atkauties. Kā vienus čipotājus patrencām, tā nākamie vietā nāca ar saviem cukursaldajiem piedāvājumiem no sērijas cik labi mums būs. Nu i nafig! Tagad np uzlikusi normālas durvis ar kodu. Savi mīnusi ir arī tam, protams, bet vismaz nav nekādu papildu izdevumu zaudētiem čipiem u.c. neērtības.

Dannii Disaster 03.11.2012

Es iisti nesaprotu situaaciju. Nomainiija kodus pret chipiem? Kaa tas var buut? Muusu maajaa arii ir chipi, bet katram dziivoklim ir arii savs kods. Chipu var pasuutiit tie, kas to veelas; paareejie lieto kodu. Kad mums mainiija durvis, katram pastkastee bija papiirs ar kodu un arii kontaktdetaljas tiem, kas veelas pasuutiit chipu. Nevar buut, ka ir tikai chips, bet koda nav.

D darja7 03.11.2012

Dannii Disaster -redziet mūsu mājā tā notiek, bez kaut kādā brīdinājuma līguma piesūta rēķinus, un patreiz situācija tāda nu nezinu kā un kad tas sanāca, par cik man bija vajadzīga aprūpētāj nu apgrozījās dažādi cilvēki un pārbaudes, visiem tika mests leja, kā vienmēr kas mani nāk apciemot, pat aprūpētāja zvanīja uz numuru 67374550, jau divas nedēļas un neved, pat par 3 lv. .tā lūk man iet, par savu naudu, ja es zaudēju savu aprūpētāju, tad vispār p...
smīkņa, tieši es domāju ar galvu, un gribu lai domā citi un nepiekrīt izmest savu naudu vēja, es arī nevienam neesmu labdarības iestāde .
Par to jau iet runa ka neviens neprasa, es maz runāju ar kaimiņiem un arī nesanāca, tad strādāju brīvdienās lauki netiku iepriekš par to dzirdējusi, neviens neko neprasīja .Vienā dienā pārnācu mājās jau dala čipsus, kas ko prasa uzliek un vis, nekas ar kodu durvīm nebija sliktāk, tieši otrādāk, ja jau neviens nesaka kodu, tātad nav viņam jātiek šinī mājā, tagad aizmirsu mājās nevaru atrast somā u.t.t staigā visi kam nav slinkums .