www.sudzibas.lv Šlāgeris Madonā Slikta apkalpošana

Šlāgeris Madonā - Slikta apkalpošana

Labdien! Madonas rajona Šlageris restorāns ir loti slikta apkalpošana, priekšnieks pats strīda par viesmīļi tas būtu nekas. bet piedzīvoju ka nedrikst ienest nekādus citus produktus ne dzeramos šai restorāna, pat ja ari bērnam gribētos padzerties vai ēst, mans bērns 2gadu vecums gribējās ātrāk ēst un dzert un vadītājs vnk nelavaja lika bērnam neēst un gaidīt kad viņu pagatavotai bus.! Viņu uzņēmumā ir plus tas ka viņam ir paveicies ka laba pavāre ir, labi gatavo bet apkalpošana ir galīgi garam... pirms tam varēja paziņot ka nevar neko ienest no cita veikala.

D Dontkillmyvibe 01.04.2016

Cik gan briesmīgi... Kas to būtu domājis, ka restorānā nevar ēst līdzpaņemto pārtiku?

A anonimais 007 01.04.2016

Sūdzības autors ir (beep), jo piemērs: Tev kā mājsaimniekam, jo no biznesa neko nejēdz. Tu dzīvokli izmazgāji, iztīrīji pilnībā. Pie tevis ienāk kaimiņš dubļainos zābakos. Tu viņam saki, lai novelk, jo esi visu iztīrījis, bet viņš tev -Nē paldies es tikai uz mirklīti, piemēram ieiet ūdeni padzerties. Tu jau pēc tam izmazgāsi visu vēlreiz, tev nebūs grūti. Tu piedāvāsi pienest ūdeni pats. Bet kaimiņš, nē paldies es pats. Jūti tagad stulbumu savā sūdzībā?

M Marciks 25.04.2016

Tas nau stulbums sava sudziba butu tad kaut kur puplicejis vai zolidak pateicis restorana ipasnieks ka atvainojiet mana restorana nevar ienest citu partiku un dzeramo.! a nevis nekaunigi un ar nosodosu skatienu!. ka klients zin ka nedrikst ienest citus produktus no blakus esosa bekerejas.! nebutu mes pasutijusi jau porcijas es toc aizietu prom.!