www.sudzibas.lv Sky attieksme

Veikals Sky - attieksme

Mezciema Sky personals (iznemot kasieres) atlaujas iztureties pret pircejiem ar nesleptu naidigumu in parakumu. Atlaujas aizradit, neiecietigi parjautat, mudinat, nekad neviena no vinam nav nonakusi pat tuvu tam lai pasmaiditu, vai laipni komunicetu. Tuvuma uzsakta Rimi celtnieciba,ceru ka sis rupals palenam aizversies, Jo es tiesam nesaprotu,ka pie summam ko tur ikdiena tereju, ka pievienota vertiba lidzi nak furijas, kas saboja garigo visam vakaram?!!!

M molja 17.05.2012

Pilnībā piekritu sūdzībai. Pati esmu saskarusies ar nelaipnu attieksmi no Skay veikala pārdevējām Mežciemā. Vienmēr neapmierinātas, dusmīgas sejas izteiksmes, itkā es vēl esmu viņām parādā par to ka tur iepērkos.
Pavisam savādākā situācija ar pārdevējām ir Sky veikalā Krasta ielā. Vienmēr laipnas meitenes.

M mari_enn 22.05.2012

Pilnīgi piekrītu. ļoti gaidam to jauno Rimi, es pat pateiktu ka kasieres furijas un pie svēramiem tortēm un saldumiem, ar tādu sejas izteiksmi, ka pat negribas ieet tur ieprikties, bet pie augļiem un dārzeņiem ir ļoti smaidīga tantiņa. žēl, ka mežciema centrā nav veikalu izņemot šo.

N nikata 19.09.2013

Полностью согласна с предыдущими. Сегодня вместо дорогой ветчины холодного копчения( нарезки), получила
несъедобные обрезки, сверху закрытые более приличным куском. В магазине " SKAI" в Межциемсе работают продавцы не уважающие и ненавидевшие покупателей!