www.sudzibas.lv Sky Sastrēgums pie iebrauktuves stāvvietā

SKY"more - Sastrēgums pie iebrauktuves stāvvietā

Jau divas dienas atpakaļ biju ieplānojusi apmeklēt šo veikalu, jo laika trūkuma dēļ man nav iespējams to apmeklēt ikdienā, bet kāds "pārsteigums". pusstundu nostāvēju sastrēgumā pie šī veikala iebrauktuves lai tiktu stāvvietā, bet tur tiek paziņots, ka veikalā tiek tikai "izredzētie", tas ir klienti ar ielūgumiem. Secinājums: šajā uzņēmumā tiek cienīti tikai daži klienti, tas ir tie kuri uzņēmuma vadībai patīk, un es neesmu šajā grupā.

R

M Marina 28.08.2009

murgs kaut kads, ka tas var but...

P Piekrītu 28.08.2009

Tas nav murgs, un nav arī veikals nekādiem izredzētajiem. 27.08.2009 tika rīkots slēgtais pasākums patstāvīgajiem klientiem, kuriem ir lojalitātes kartes, darbiniekiem un administrācijai! Veikals strādājā līdz 18:00!!!

M Marina 29.08.2009

ja dzirdeju par tadiem pasakumiem sky-klientiem...tad vajag uzrakstit, ka tada iemesla del veikals slegts...lai nemulsinat cilvekus...

A aaa 05.11.2009

viss bija rakstīts savlaicīgi un visi bija brīdināti. Diemžēl katrā pasākumā būs kāds, kas kaut ko nezina, atvainojiet cienītā, bet Jūs esat statistika :)

K karlis 05.11.2009

un ko nozime statistika un ko nozime izredzetie?
tas ir kkads VIP veikals?
negeriem nedrikst iet vai ka tas bija domats?

vai parastais baltais cilveks nevar pec jusu domam sev haizivja galas gabalinju nopirkt? :)