www.sudzibas.lv Sky Pārdod vecu lasi iepakojumā

SKY - Pārdod vecu lasi iepakojumā

Kad uz Jūrmalas šosejas atklāja SKY pārtikas veikalu, aizbraucām arī mēs- cilvēki no Rīgas otra gala. Atklāšana, kā jau atklāšana ar baloniem un degustācijām, rotaļām un loterijām. Koncertiem un rēbusiem, bērnu izklaides un speciālām cenām.

Un tā nopirkām mēs viegli kūpinātu lasi iepakojumā, bet mājās pārbraucot, ak vai, atverot to iepakojumu, tas briesmīgi smirdēja, kā maita, jo laša amēbas jau bija sākušas dalīties, šī dalīšanās procesā izdalot nelabu smaku.

Tā kā braukt mainīt nebija iz'devīgi, nokirinātā benzīna dēļ, zivi atdevām suņukam, kas to nesmādēja, bet notiesāja, līdz pēdējais asakai.

Tas liekas bija kādā 1998. gadā, bet pāridarījums un sāpe nav mitējusies. Un smaka vēl degunā liek par sevi manīt.

J

A Amadeja 19.03.2010

Ulmaņa gatves ''SkY'' ir jauns direktors un despotiska attieksme pret darbiniekiem.Kasierīšu acīs ir redzamas neviltotas bailes par savu darbu un priekšniecība ar to zvērīgi manipulē.

E Eseseseseseses 19.03.2010

jaani niere, nu gan tu dod - 1998. gadaa nopirki vecu zivi un veeljoprojaam nevari aizmirst...ir taads labs teiciens - 'get a life' - atrodi ar ko dziivee nodarboties, tad nebuus par absoluuti nenoziimiigaam lietaam jaacepas...nu labi jau labi, saprotu, ka teema ir provo...