www.sudzibas.lv Sky SKY lielveikali - veca prece

SKY lielveikali - veca prece - SKY lielveikali - veca prece

Sad un tad, visbiezaak braucot ciemos pie draugiem Mezciemaa, sanaak iepirkties veikalaa ' SKY'. Lai gan sis veikalu tiikls sevi pozicionee kaa lielveikals virs videejaa liimenja, iepirksanaas tajaa biezi vien ir ne visai patiikama.
Apmeeram pirms gada vinjiem bija kaut kads pilniigs aarpraats ar apsargiem - dienas viduu pat ljoti uzkriitosi vazaajaas liidzi pirceejiem burtiski blenzot uz pirkstiem; man kaa sievietei ar 10-gadiigu beernu tadejaadi iepirksanaas tika padariita par ljoti nepatiikamu proceduuru. Paldies Dievam tas tagad ir beidzies.
Otra lieta - sajaa veikalaa ljoti biezi tiek paardota veca prece - it kaa sortiments SKY ir izsmalcinaataaks nekaa paareejos lielveikalos, bet ir naacies iegaadaaties gan sapuvusu kokosriekstu, gan vecus salaatus, gan vitriinaa stipri aizkaveejusos torti. Loti nepatiikami, ja saadas lietas tiek panemtas liidzi kaa ciema kukulis..
Personaals gan paarsvaraa ir laipns, iznjemot dazas pensijas vecuma kundziites juurmalas sosejas veikalaa, kuraam laikam, ja pirceejs nav atpaziistams deputaata purns, pieklaajiiba skiet lieka laipniiba..

P

A Andis 27.06.2010

laipnibas nebus!!!

A Andis 27.06.2010

Vakar iepirkos lielveikala SKY, Krasta iela. Sausmas! Uz mani lureja apsargs, kurs bija gerbies GAILBIKSIITEES, ta it ka es butu ko nociepis, bet tas nav sausmigakais. Labak nebutu pircis sini super veikala SASLIKU CUKGAlAS. Atverot majas spainiti, atradu ieksa gumijas cimdu. Tapec neiesaku pirk preci ar uzlimi RAZOTS SKY!!!

S Sandra 28.06.2010

Nezinu ka citos veikalos, bet Krasta Masiva ir gadijies nopirkt kadus needamus salatus. Ko lai dara, atpakal jau nenesisi kadu 2 Ls del.

N neznez 28.06.2010

Tāpēc jau viņi tā dara ka tādas kā tu saka neiešu jau par 2Ls pīkstēt viņus ir jāmāca ka tā nevar tapēc NES!!!

I IlutaSt. 01.07.2010

es ari uzskatu, ka janes un jariko skandals, ja citadi nesprot. Jacinas par savam tiesibam.

G Gatis 01.07.2010

Man ar' ir gadijies nopirkt parsteigumu Krasta ielaa

H Hanna 01.07.2010

viegli teikt, ka jaiet rikot skandals.tikt pamegini aiziet uzgazis virsu ''dublu spaini'', nezinasi kur nomazgaties.ar skai ir veltigi cinities, vienkarsak ir tur neko nepirkt

T Tonotons 01.07.2010

Vistraģiskākā ir vecene Jurmalas šosejas zivju nodaļā.Vai viņa vispār var kaut ko pārdot.Vienmēr ar drūmu seju acis nepaceļot pārmazgā vecus vēžus vai pārkrāmē leti.Kad pieej klāt jūties kā traucējošss elements.

K kika 02.07.2010

Es pati dzīvoju jaunajās mājās pie ''SKY'' un sanāk gandrīz vislaik tur iepirkties. Mani un man pazīstamus cilvēkus bieži pie kases apkrāpj ar naudām. :(:(:(

H Hanna 02.07.2010

piekritu KIKAI ne visai godigi cilveki ir pienjemti darba veikalos Skai

Z Zinaida 16.07.2010

SVIESTS!!! ES SODIEN NOPIRKU SILKI KAZOKA KRASTA MaSIVA, BET MAJONEZE JAU SKABA :-(

L lilita 20.07.2010

Dargie draugi! Es stradaju Skai Baltija. Ta ir lieliska kompanija!!!

J janis 20.07.2010

O'OOOOO, LOLA JEB LILII!!! JEIBIS!!! TA ESI TU??????

K Kvele 20.07.2010

kundze, aizstavat? veltigi. nezinu ka citos veikalos, bet krasta iela gan nav neka lieliska, prece veca, apkalposana nulles verta.

L Lilita1 20.07.2010

:) nē, tā neesmu es!!!

K Karīna 20.07.2010

Ko var kunkstēt, kā bērns kuram neiedeva šokolādi. Tad neiepērkieties Sky! Kurš Jums liek! Mācaties vai atrodiet laiku gatavot paši! Eu te pat vīriešu dzimums :0

S Sergejs 22.07.2010

Ulmaņa gatvē, veikala direktors, pie ieejas cep vecos šašlikus:)

E eszinu 12.09.2010

Esam demokrātiskā valstī, protams neliegsi jau zilajiem ieņem vadošus amatus, žēl ka tikai pati personība ir nelīdzsvarota un pilnīgi atbilst sky vadībai:).. vēl nedaudz jāuzgaida un jebkurš naudīgais cilvēks uzliks p...uz šo veikalu tīklu, jo tā attieksme un vadības rīcība pie tā pati jau aizies:) Ir informācija, ka pa kluso visi jau mūk no Sky veikala, jo RIMI pat algas labākas un attieksme daudz patīkamāka, , , ak jā vēl tāds sīkums Sky vadībā strādā personas, kas viegli sakot ir atlaistas no RIMI tīkla, tad paši padomājiet, kāds līmenis tiek uzturēts:):)

A Aivars 04.12.2011

Protivnij mogazin ... ceni prosta uzas!!! pakupajet Germani fignu i proadajut za besiniji dengi!

L Lainupaliek 04.12.2011

SKY ir vienīgais normālais veikals, bez Stocman:P:)!