LV RU
www.sudzibas.lv Sky Direktore

SKY - Direktore

Šajā veikalā strādā direktore ar psihiskām novirzēm Skaidrīte Skricka viņa tēlos ārstu un murgos jums visādas slimības un citas savas izmurgotās, jo viņai visi radi ārsti... apsmiekls ne ārsts...pievērsusies saviem darba pienākumiem būtu nenormālā...

Komentāri (5)

Tu Turkey901 29.04.2019

Ar tik psihiski nelīdzsvarotiem darbiniekiem kā sūdzības autore Sigita nav viegli pievērt acis uz Hipokrāta zvērestu un pievērsties saviem darba pienākumiem tā vietā, lai palīzētu nabaga Sigitai.

ramona 29.04.2019

Jūs pati esat dakters, ja reiz uzstādat Skaidrītei diagnozi?
Ar Jūsu pāris teikumiem ir gana, lai saprastu kādēļ Skaidrīte domā, ka Jums varētu būt kāda kaite. Aizejiet pie speciālista. Steidzami!

Ga Gaheva 08.06.2019

Ar psihoseksuālām novirzēm citiem apakšveļā lien...

Fg Fghj 02.05.2019

Es arī esmu strādājusi šajā uzņēmumā un šī direktore ir atļāvusies mani nosaukt par cilvēku ar defektiem par slimu. Kādas tiesības darba devējam mani pilnīgi veselu normālu cilvēku saukt par slimu apvainot un pazemot, ja es tādā neesmu, viņa nav man nekāds ārsts un kādas tiesības viņai spriest par manu veselību un saukt mani par slimu...tas ietilpst viņas darba pienākumos?!
Mūžam nožēlošu kā es tur strādāju nevienam tur neinteresē tavs darbs ko tu dari...
Vienmēr esmu strādājusi un pat nevienu reizi neesmu darbu nokavējusi ar virstundām un bez brīvdienām. Man pat ne reizi paldies neviens nav pateicis. Tā vietā esmu saņēmusi tikai un vienīgi pretīgu attieksmi.
Jaucas privātajā dzīvē (nesaprotu kāds darba pienākumiem sakars ar to) un vēl tik kur ne... un regulāri pazemo...nav pilnīgi nekādas cieņas ne ka pret cilvēku ne kā pret darbinieku. Piekrītu sūdzības autorei. Un šī direktore tur tāda nav vienīgā...
Ja viņa var apvainot citus tad kāpēc citi nevar teikt to pašu par viņu, bez nekāda pamata neviens tādas sūdzības nerakstītu. Un šī sieviete tiešām lien tur kur uz viņu nekas neattiecas un viņa tāda tur nav vienīgā. Es sūdzības autores vietā vispār uz viņu nereagēju, gan jau viņai atmaksāsies viss ko viņa ir darījuši...kā arī citiem tur strādājošajiem.

Pu Pulgosnis 08.08.2019

Veca bāba ir veca bāba...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes