L Linda 10.04.2006

Par attieksmi pret darbiniekiem no vadibas puses es pilnigi piekritu!!!Jo ipaši slikti pret darbiniekiem izturas abas vecākās kasieres(Ivetas)!!Ar tadu atieksmi pret saviem padotajiem viņas var iet stradat uz stingra cietumu!!

K Kristine 08.05.2008

Pilnīgi piekrītu Lindai. Strādāju no visas sirds, mans pirmais darbs, bet izdzina kā vecu suni (Ivetas). Kaunējušās būtu!!!

J juris 11.10.2008

Jā tur atieksme ir šausmīga es tur biju kā neitrāla persona pie Jūsu vadības K. Ulmaņa gatvē. Tur pat Jūsu Vadītāja (S.Pāpa) tā saucamā, pat ar dokumentiem nezina kā rīkoties, jāzvanas citām un jāpras, ko darīt, kā viņa var būt par vadītāju un manā klātbūtnē aprunāt pašu pārdevējas un nejau tos labākos vārdus teica, un pieklājibas nav nekādas kaut es tur pat nestrādāju. Es jūs pārdevējas saprotu, kā Jūs tās vadības apspiesti jūtaties kā Vergi!!!

I Inese 12.12.2008

Tas nav tikai Ulmaņos, bet arī Krasta ielas veikalā ir stingrā režima cietums. Žēl cilvēciņus, bet ja jau viņi ar to naudas starpību 20-70ls menesi ar maximu rimi grib bojāt savus nervus lai jau bojā...

B Be..... 12.12.2008

Es kādu laiku nostrādāju par kasieri, tiesa gan ne Ulmaņos. Mani ļoti pat neapmierina fakts, ka ja darbalaiks grafikā tev norādits piem. 8:00 tad tev jau jānāk pirms vismaz 15-20min, lai tevi neaprietu. Bet taipat laikā ja es esmu līdz 21 piem, tad neviens tevi nesteidz noņemt 20:45 sakot, ka darbalaiks tak līdz 21... Cūciski un nekorekti!!! 90% tas neapmierina vnk zinot ši tīkla administrāciju nav vērts kautko teikt noliks zemāk par zemi!!!

T tori 25.02.2009

Pilnigi piekritu.SKY krasta iela tas pats galvena kasiere pilnigi jukusi pat uz tualeti nelaiz, un veikala tirgo vecas vistas un salatus.(pati saindejos).

Mamma 26.02.2009

Kapec tik maz maksa ja cenas veikala ir dargakas ka citur?

L Liesma 25.04.2009

Ja gribat sabaigt nervus, ejiet strādāt uz "Sky" Krasta 56!!! Pat krīzes laikā neiesaku tur strādāt! Darbalaiks, tas ir mazākais sīkums. Ja darbalaiks sākas 8/9 tad jānāk uz to laiku un lai tik piesienas! Sāciet no sākuma laicīgi mājās laist un tad prasiet, lai laicīgi kāds nāk uz darbu!!! Nervus tur var sabeigt kapitāli!

L Liesma 27.04.2009

Mīļie cilvēciņi, ja Jūs gribat sabojāt savus nervus un kļūt nervozi ejiet strādāt uz "Skai" Krasta ielā!!! Un vēl labāk būs ja Jūs sevi pats uzskatat par niecību un nevērtīgu, jo pretējā gadījumā kontrolkasieres parūpēsies, lai Jūs tā domātu! Tajā veikalā pirms krīzes pat ar uguni nevienu nevarēja noturēt darbinieki rotēja uz urrā! Tiklīdz beigsies bezdarbs visi atkal būs prom. Sargiet lūdzu savus nervus!

N nency 15.05.2009

milie.par cik valsti ta krize, par so temu var runat ilgi un dikti, tacu es piem negribetu atrasties to cilveku vidu kas paslaik ir bez darba un to nevar atrast.es stradaju SKY-ja, un lai ari apstakli un attieksme seit ir visspretigaka un neatbilstosaka sada tipa ''brenda'' veikala, katru dienu eju uz darbu ar ''bazu'' sajutu pakrute, ka nu tik tiesam neaiztaisa ciet!jo ko tad?? tas ir sausmas, teiksu godigi, esmu vieniga pelnitaja gimene un ta jau tagad ir neizsakami gruti un ja vel piem ari es pazaudetu(nosplaujos 3x par plecu), kaut vai so darba ietu, nekas labs nesanaktu... :((

L Liesma 23.05.2009

Krīzes laikā, protams, cilvēki uzkāpj sev uz kakla un slēpj riebumu, lai tikai darbu nepazaudētu. Bet tiklīdz krīze būs cauri Sky krasta būs tukšs no darbiniekiem, ja vien protams pa šo laiku netiks mainītas kontrolkasieres!!!

J Jekatarīna 09.10.2009

Labvakar!
Jā es es neapskaužu Sky darbiniekus es tur gandrīz nostrādāju četrus gadus Ulmaņa gatvē ! Mani kad atlaida es domāju ka būs smagi, bet ko Jūs domājat es sajutu tādu sirds mieru un pa naktīm beidzot varēju izgulēties!
Hm, jā mums tur priekšniecība, nu arī nav nekādā, it sevišķi ideālā, it sevišķi jaunais direktors Ingus kas ir blēdis un kas nezin kas ir Sky un viņa līdz dalībnieks ofisa direktors Ivo, tie arī ir sabojājuši Sky labo slavu!?
Atlaida mani par to, ka Sky vecos sašļikus nepārfasēju, jau tā jau nezinām cik reizes jau ir pārfasēti uzpūtušies palaid gaisu un liec atpakaļ tirgo, tie cilvēki arī tādi muļķi, ko, tas tak Sky'' ēdīs'' kaut sapuvušu, bet protams ir cilvēki kas gudri un nes atpakaļ un pasakiet, kā man viņam skatīties acīs zinot, to ka tā ir patiešām veca prece??!!Un ja tas būtu vienīgais, mazgātās desas, importu pārdodam ka vietējo preci, tortes pārfasējam un t.t!!!
Vispār murgs ne attieksmes, ne cilvēciskums, ne kvalitāte!!! Sky ir pagrimums !
Vismaz ieej Rimi, Maximā jeb Super neto, ja būs veca prece tad ir nocenota un Tu zini un rēķinies, ka nebūs kvalitāte! Bet Sky pērc nez cik vecu preci par bargu naudu! Nu paši varat spriest par visu!!!
Novēlu Jums izturību!!!

L LLLL 08.02.2010

Es ar pilnība piekrītu! "Skai Baltija" šobrīd strādā cilvēki tikai krīzes un bezdarba vadīti. It īpaši Krasta ielas veikalā! Tiklīdz sāks parādīties jaunas brīvas darbavietas citos lielveikalos darbinieki muks ar mukšanu no turienes kā no elles uguns! Tur tikai māk ņirgāties par darbiniekiem un taktiski nolīdzināt līdz ar zemi! Pēc algas saņemšanas visu laiku jāsalīdzina pašiem stundas grafikā, jo "ļoti uzmanīgā" personāldaļa nejaudā pat darbiniekiem stundas ierakstīt stundu tabelē!!! Un tik daudz sīku ķeizaru saradās un tādus šefus no sevis mētā, vēmiens nāk!

L LLLL 10.02.2010

Prjamo v to4ku 10 balov!!! Ja bi v zhizne nerabotala s takim otdelam kadrov! Eto toka posmeshise a ne otdel kadrov! Vse ot etava magazina sbegut i smogut sami pohat!

L LLLL 10.02.2010

Tas, kas darās Sky veikalā ir pilnīgākais marazms. Vajag mainīt administrāciju nevis ierindas darbiniekus! Konkrēti runa iet par Krasta ielas veikalu!

V Vija 11.02.2010

Krasta ielas Sky es pilnīgi piekrītu!!! Tā ir čūsku bedre! Mana kaimiņiene tur strādā, un viņa nāk mājās ar asarām!
Tas ir drausmīgi kas tur darās, bet citas izejas nav, jo strādāt taču vajag kautkur. Lai gan es jau teicu viņai, kad nu nezinu, vai ir vērts sabojāt dzīvi dēļ šāda darba, tādā vietā kā SKY, Krasta iela, un sabendēt nervus ar to aldziņu. Dzīvojam blakām, turpat aiz veikala Kimko mājā, tāpēc tuvu mums.
Šausmīga vieta, ar šausmīgu attieksmi... Bet man jau teica, kad ir daži pat kuriem sitot, privatajā kabinetā!

L LLLL 12.02.2010

Par sišanu gan ir pārspīlēts, bet pārējais ir tiesa!

L LLLL 12.02.2010

Briesmīgs veikals. Apkalpošanas kultūru prasa augstu, bet pret darbiniekiem izturas kā pret mēslu!

L LLLL 12.02.2010

Sortiments labs, bet nepatīk apkalpošana augļos.Konkrētāk krivu tautības meitene ar apaļīgu seju. Kā arī bulciņas pērkot neizjūtu līmeni.Pārdevējai ar īsiem matiem sejas izteiksme tāda itkā sūds mutē

D DreamLV 12.02.2010

mēs neredzam un nezinam ko ēdām!!!