www.sudzibas.lv Sky Attieksme pret darbiniekam

SKY - Attieksme pret darbiniekam

Ulmaņa gatvē 122 ņirgājas pa darbiniekiem ar darbā algām atslodze nežēlīga alga mazā 400 ero kas tās ir ja jaire dzīvoklis jāmaksā komunālie tā jau nav kas strada butu tiem pašiem algās uzcēluši tāpēc cilvēki iet un nak darbinieki neko ofis nedara laij vecos darbiniekus noturetu laij būtu kas strādā nekas viņiem neitrese ofis algās ari nelaikā maksā

M Mini mobky 11.01.2018

Piekrītu

C "Cabulis 12.01.2018

Cik interesanti. Tev ir personības dubultošanās? Uzrakstīji sūdzību un atļāvi savam otram "es" izlasīt, un savādāka saziņa jūsu starpā nenotiek, otram es bija jāatbild uz tavu sūdzību.
Un atceries par darba algu, tev vienmēr ir izvēle. Ja neapmierina alga-meklē citu darbu. Nevis sūdzies par to ko pats/-i spēj mainīt.

p.s. pasaki savam pirmajam "es", lai iemācās šur tur likt pieturzīmes.

Dainis 12.01.2018

Es šādam darbiniekam pat 400 eur nemaksātu, cilvēks ir tieši tik ļoti gudrs, ka gribot sev piebalsot lai cilvēki domā, ka viņa sūdzība ir guvusi atzinību arī no citiem šī portāla apmeklētājiem, piebalso pats no sava profila, pat neiedomājoties uztaisīt citu... :D

Работяга 11.01.2018

Latvihas darbadeveji peln uz bada.. jo katru cilveku var iekartot un pamest... paskatieties uz sludinajumiem visur raxtits ar savu mantu un aprikojumu... atnaksi ux sarunam un brinas ka nav savu bricku.. kads stulbs darbadevejs doma ka musdiena stradnieks bagataks neka darbadevejs!

Работяга 11.01.2018

Katrs darbadevejs apzog stradniekus un pec tam brinas ka tas atnac dzeruma un ar saplesteiem biksem..

N Nikolaas 11.01.2018

Risinājums ir emigrācija.

Работяга 11.01.2018

Kurs seit stradas? Tavi radinieki no baltkrievijas?

A Agucis123 12.01.2018

Es ari nemaksatu vairak ne centa.Viss diktats viena teikuma,saprast neko nevar.Elementari rakstit jau gan vajag macet,savadak pec tadiem stradniekiem veikalos te sudzibas raksta visi vienu pec otras.Un tas nekas,ka kase sezot vai plauktus kramejot nevajag rakstit,vienkarsi tas jau vien parada elementaras zinasanas uz ko vispar spejigs stradnieks.Neesmu valodas skolotaja,daudz lietu nezinu un kludas daudz,bet punktus teikuma beigas jau gan japrot ielikt vismaz.Tad ari vari ceret atrast darbu,kur maksas vairak ka 400 eiro menesi.

Работяга 12.01.2018

Tikai darbadevejs var teikt ka pardevejs stum preci plauktos! Iesaku jums pasiem kad reiz pacelt no kresla!

Dainis 12.01.2018

Pēc rakstības spriežot jūs neesat diez ko izglītota, tieši tāpēc arī strādājat veikalā, bet gudrāki cilvēki, kas visticamāk prot rakstīt ir jūsu priekšnieki un nopelna uz jūsu padarīto darbu, šāda ir pasaules kārtība, ja neprotat rakstīt, tad jau ar skaitīšanu arī ir problēmas, kādu algu tad var maksāt šādam cilvēkam? Ja principā vienīgais veids kā jūs ekspluatēt ir likt jūs pie fiziska darba. (Tas ieskatam, kā to redz darba devējs)

Работяга 12.01.2018

Darbadevejd augsa atrakstijas, un vinam teksts nemaz neatskiras no tava teksta.. domaju jus abi klouni tikai brakt ar kreslu makat no universitates palicis

Работяга 12.01.2018

Gan ar kreslu braukt gan darbiniekus par neizglitotu skaitit

Vajadzēja klausīt "dižajam 'Ļeņinam" un "mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties"! Neizglītotus cilvēkus lielākā daļa darba devēju izmanto tikai priekš ņirgāšanās.

F Fghj 20.09.2018

Nezinu kā tur tagad ir, bet tad kad es tur strādāju tur bija direktore Skaidrīte Skricka. Šī pretīgā vecene ir vispār nekompetenta un stulba, tēlos kaut kādu tur ārstu murgos jums kaut kādas neesošas slimības un sāks izplatīt par jums kaut kādas debilitātes. Jauksies jūsu privātajā dzīvē. Šī pretīgā bāba, savādāk viņu nenosaukt, un daudzi citi šī veikala darbinieki var priecāties, ka es neesmu policijā un tiesā.