SKY un More - pardevēja

Biju no paziņām šo to dzirdējusi par lielveikalu pārdevējām un biju patīkami pārsteigta kā veikalā Sky &More mani apkalpoja Rudīte, kundze jau gados.Viņa interesanti pastāstīja par Sky ražotajām desām. Viss ko viņa ieteica tiešām bija ļoti garšīgs .Agrāk nezināju ka veikals SKY tirgo pašu ražotas desas.

K Kaulainā 15.03.2011

Un tās droši vien bija suņa gaļas desas ar nelielu žurku nadziņu piejaukumu.Ja bija garšīgas, tātad tā bija 1 šķiras gaļa.2 šķiras ir, kad suņus maļ kopā ar būdām.

к крот 15.03.2011

Kaulainā ir ļoti mīļš un dzīvespriecīgs cilvēciņš! No viņas komentāra nāk patiess mīļums un siltums, šis noteikti ir cilvēks, uz kuru var paļauties jebkurā dzīves situācijā un gūt atbalstu grūtajā brīdī.

H he he 15.03.2011

Vienreiz biju sky iegājis uz krasta ielas, gaļas nodalījuma tāda smaka itkā līķis zem letes būtu paslēpts. nez moš kas ar saldētavu noticis bija, bet nu man ar to pietika.

Z Zenta 04.04.2011

Ha-ha-ha Duntes vecākā, labākā darbiniece nemāk desās pat vitŗīnu sakārtot? Atlaidīšot darbiniekus-- jātaupa, bet vajag padomāt no kura gala vajag ietaupīt.Tā čoma būšana kabinetā butu jāizbeidz, jo skabargu redz, bet savu ēzeli neredz.Vai vajag 10 metros vecāko pārdevēju? Citas puszāli spēj sakārtot, pasūtīt preci tai, cita savos 1o metros maldās.

J Jehova 18.04.2011

"Из избы сору не выноси":D