www.sudzibas.lv Sky Star Europe LTD aizmirstiet so darba deveju

Sky Star Europe LTD - aizmirstiet so darba deveju

Sky Star Europe LTD- sis ofsora uznemums bazejas Bonna-Vacija, pienem darba cilvekus, gan no LV, gan Vacija esosoos, it ka sakuma viss tiek skaidri un gaisi noormulets-ligums, samaksa utt-rezultata seit notiek pretejais-algas darbiniekiem netiek izmaksatas, ligumi netiek slegti, nodokli maksati netiek, sobrid ir parada cilvekiem neskaitamus tukstosus eir, un cik noprotams, jutas loti apmierinats. PLus notiek naudas atmazgasana lielos apmeros, caur citam ofsora firmam, tiek atmazgati prieksnodoklis, PVN.
Pats uznemums ir arzona, tatad likumigi seit ir gruti kko izdarit!
Bet ieteikt cilvekiem uzmanities uzskatam par nepieciesamu, kaut vai ari saja tenku vacelu saita,kas pec savas butibas ir vienkarsi nozelojams, bet..nav smieklu bez asaram..
Firmas ipasnieka vards-Sergejs Romajuks-Reimers, telefoni-mob- 00491772344262,ofisa Bonna 004922897465225.
Esiet piesardzigi un pasakiet ari citiem!