www.sudzibas.lv Sky Beauty Slikts serviss

Sky Beauty - Slikts serviss

Salona Sky beauty biju uzkrāsoties savā dzimšanas dienā, meistare loti neprofesionāla un rupja, otas netīras. Aizrādot tikai nolamāja mani. Gala darbs nebija labs, protams, samaksāju un gāju prom un majas visu pārtaisīju pati. Paldies par sabojātu dienu un izkezītu naudu. Un aizmirsu pieminet, ka meistare, bija salona vadītāja, jo viņai visu darba laiku tika novērsta uzmanība ar citam lietam.

S sensor 08.04.2019

Salons tiešām ir briesmīgs. Pret klientiem izturas kā pret mēsliem. Man arī bija liels pārsteigums, kad uzzināju, ka tā sieviete nav tikko no ielas paķerta praktikantka, bet pati VADĪTĀJA. Zeme atveries. Tur pat nevar normāli pierakstīties, jo, kad atnāc uz salonu, saka ka neviens nav pierakstījis. Cenu lapā cena viena, bet realitātē - prasa pēc sejas un maksātspējas. Laikam domā, ka visi ir muļķi. Čekus nedod un nav jau brīnums ka tā. Facebook rakstīts, ka labākais salons Jelgavā! :D HAHAHAHA. Tikai, nez kāpēc vidējā atzīme bija apmēram 3,9 (un negatīvas atsauksmes bija pat no vīriešiem). Un interesanti kāpēc, tad tika atspējota iespēja likt atsauksmes? :D Jums bail no atsauksmēm, labais salon?