www.sudzibas.lv skupka24.lv бородач

skupka24.lv - бородач

Я хотел заложить DVD плеер. Я предворительно звонил,узнал примут ли эту вещь,сказав марку и модель мне консультант ответил что возьмут. На следущий день перед работой я решил заложить эту вещь, так как тупо не было даже денег доехать до работы. Когда я пришёл в ломбард мне открыл окошко небритый мужчина .он меня даже слушать не захотел,а захлопнул перед носом окошко не выслушав. У меня был полный комплект .. коробка,документы,все провода,пульт. И это называетса *Отличный сервис
*Мы всегда пойдем к Вам навстречу
*Индивидуальный подход к каждому клиенту
*У постоянного клиента – преимущество , как они пишут на сайте. К сожелению всё это лишь слова.....

G

A angelok 08.03.2013

кантора полная дрань
хочещ дозвонитса до офиса получаетса толко до филиала
хочещ штобы вернули денги фигущки дадут
не удивлюсь если и вши иногда теряют
проценты вобше зашибис,
филиал то поближе ко мне неумыт наверно некогда дырки в полу от окурков а выбор просто супер особено парадовал телевизор динозавр за 45 и около него такое же полу- разбитии за 25
не скупка а наёбка

I ilers 23.03.2013

Ziniet čaļi forši lasīt... Nestrādāju tajā kantorī vairs, tāka pastāstīšu šo to jauku pirmkārt jau par jums pašiem. Agrāk tā kantora vietā tur atradās zālītes tirgotavam lūk no kurienes caurumi grīdā, atradās diezgan ilgi un plauka un zēla līdz jaunajai likumdošanai. Tagad par visvarenajām sūdzībām dienu iepriekš jūs nezvanījāt varbūt divas dienas iepriekš(visdrīzāk trīs jo sastapāt mani neskuvušos), bet noteikti ne dienu DVD mēs janvārī neņēmām vispār un to ignorēja tikai viens darbinieks kurs visus pieņemtos saņēma algā. Neskuvies un neizgulējies... aber protams no 00-24 un 2 līdz trīs diennaktis no vietas, rupjš gan nebiju pateicu kā ir nepieņemam jo prece neinteresē kur jūs pagriezāties un devāties prom(kastes jums ar nebij dvd jūs man maisiņā devāt nav ko dirst).
Otram čalim daudz vairak taisnības, pirmkārt kantoris ir draņķis un tāpēc esmu devies prom, un tagad pats sēžu bez visas naudas paldies. Nedz lietas nedz "utis" zaudējis neesmu paldies. Nez', kad tu atnāci, bet es filiāli mazgāju 3 reizes dienā, jo klienti ignorē paklājiņus un grīda paliek netīra ļoti ātri. Par cenām, tici man ne es tās uzliku :D nedz arī es to TV sasitu... pst tā bija vadība es pat jautāju speciāli vai nevar nomest uz cilvēcīgām (nokia 3310 ta nometa līdz 5 no 9) pateica nekādā gadījumā)
Mans personīgais ieteikums sūtiet nahuj šo "komisijas veikalu" citur ir daudz labāki piedāvājumi

K klusais1990 04.04.2018

Vieni vienīgi tur strādā, naktī ir iespēja pārdot preci ar atpirkšanas tiesībām bet par to neinformē, kretīnu bars, cilvēku čakarātēhi tikai oficiāli lai gan pielīdzināmi merķela ielas čigāniem. !

K klusais1990 04.04.2018

skupka 00-24

M masianka 20.12.2018

podskazite pozalujsta nomer telefona etoj gruglosutochnoj skupki na merkelja ? spasibo