www.sudzibas.lv Skropstu pieaudzēšana meistare Skropstas "meistare", bez izglītības noplēš naudu par ļoti nekvalitatīvu līmes pikuču kaudzi naudu.

Skropstu pieaudzēšana meistare - Skropstas "meistare", bez izglītības noplēš naudu par ļoti nekvalitatīvu līmes pikuču kaudzi naudu.

"Meistare", kurai acīmredzami nav nekādi kursi izieti un galīgi nav saprašanas, ko viņa dara, pieņem pie sevis mājas Babītes pagasts, spilves iela 6, lieto mob. 20326016,20367603. Salēja līmes kaudzes, skropstas krustām šķērsām katra uz savu pusi, ļoti, ļoti nekvalitatīvs darbs, vēl noplēsa 25€, kad teicu, ka iekaisa acis no tām līmes kārtām - naudu atpakaļ atteicās dot, plus iztērēju 7 € par noņemšanu, meistare, kura ņēma nost bija šoka, teica, ka ko tādu nebija redzējusi, ka cilvēkam galīgi nav saprašanas, ko dara, pati uz savu galvu liek, redzams, ja nav izglītības, arī pēc komunikācijas - skaidri noprotams, ka intelekta līmenis ir ļoti zems, visa māja pēc kaķu čurās un vēl nez kādiem sudiem smirdēja, tas bija vienkārši murgs, lūdzu neuzķeraties, meitenes, uz tādam kaktu pašpasludinātām "meistarēm "! Krievu tautības meitene.
Babītes pag. Spilves iela 6 , privātmāja

S Skropstiņa 31.05.2017