Skrīveru zobārsts Pēteris Simsons - Sāpoša zoba neraušana

Labdien,man piektienas vakarā 16.12.2016.sāka sāpēt zobs.Tākā zināju ka Skrīveros sestdienās strādā zobārst Pēteris Simsons,tad sestdienas rītā 17.12.2016.gāju 8km no Krapes līdz Skrīveriem pie zobārsta cerībā izraut bet gala rezūltātā nosēdēju 2st kad paciente izgāja piegāju pie daktera pajautāju vai nevar izraut zobu ļoti sāp esu gatava gaidīt rindā kaut 5st.Uz ko skanēja atb ziniet man vis pilns pieraksts zoba raušana aizņem 40 min un man nav laika brauciet uz rīgu vai ogri meklējiet palīdzību es atcirtu kāda Rīga Ogre ja tādu ceļu atnācu jau sāpēs.Nu es jums palīdzēt nevaru laipni atteica.Kur ir taisnība visā?Es nekad neesu kautko tādu pieredzējusi,vinmēr ir bijis pie citiem zobārstiem jauzgaida ja kāds pacients ir krēslā vai paņem pa priekšu kā akūto slimnieku.Tā arī atnācu mājās ar sāpošu zobu un gidot pirmdienu.Vai tā zobārsts var vispār darīt?

V Viktorija001 17.12.2016

Man šķiet, ka akūtos gadījumos ārstam ir jāpieņem nekavējoties un bez rindas. Vismaz man tā bija vienmēr, kaut pie mana zobārsta vienmēr pieraksts 2 mēneši uz priekšu

S Solovej 17.12.2016

Saposh zobs nav akuts stavoklis. Zobarstam ir visas tiesibas atteikt. Pie akutiem gadijumiem, kad vajag pienemt nekavejoties pieskaita tadas situacijas, kuras var draudet dzivibai t.i asinoshanas, abscesi, alergiskas reakcijas, to nosaka arstniecibas likums. Visas parejas situacijas var atlikt uz nakamo dienu vai. Rlak atkariba no situacijas.

V Viktorija001 17.12.2016

Manā situācijā pie vainas bija iekaisis gudrības zobs, kā rezultātā nevarēju ne parunāt, ne atvērt žokli. Kas rezultātā skaitījās, kā akūts stāvoklis.

S Solovej 18.12.2016

Tas ir tikai jums "akuts", sapes var noverst ar tabletem un sagaidit kad arstam bus laiks vai ari jamekle palidzibu citur, kas uums ari bija ieteikts, pec raushanas sapes tapat ja ne vairak, tas ari bus akuts stavoklis?

E ELLIO 18.12.2016

Pirmkārt, nevajag ielaist savus zobus tik tālu,ka tie sāk sāpēt. Izņēmums var būt gudrības zobs,kas sācis šķilties.
Otrkārt, Rīgā ir divas iestādes.kurš iespējams tikt akūtos gadījumos: Klīnika "Denta" un Stomatoloģijas institūts.
Treškārt, vismaz reizi gadā ir vērts apmeklēt savu zobārstu un par konsultāciju samaksāt varbūt līdz 20 eur,toties iegūt informāciju par savu mutes dobuma stāvokli.

V Viktorija001 18.12.2016

Solovej- es izklāstīju savu situāciju līdzīgā situācijā. Pievērsiet uzmanību es neesmu raksta autore ???? vienkārši katram ir jābūt savam ārstam, pie kā var vērsties šādā situācijā un saņemt konsultāciju, kā rīkoties noteiktā situācijā

K Kintija Prūse 19.12.2016

Es visu saprotu bet kā var paredzēt kurā brīdī tev sāpēs zobs.Nākamais ja dakteris pateiktu zini pagaidi pāris stundiņas un tad pieņemšu es sēdētu kaut līdz rītam un gaidītu kad izraus bet te vēsi atšuva

M Martins L 02.01.2017

Daudzi šeit, ieskaitot ELLIO(lielākoties) aizstāv zobārstus, pieļauju ka pats/i ir zobārsts. Taču laikam jau nesaprot to, ka katram dzīves situācija ir savādāka, brīvie finanšu līdzekļi un brīvais laiks, ir savādāki. Ir situācijas pie kurām pacients/klients, nav vainīgs jo nav spējis tās ietekmēt/paredzēt. Tāpēc lūdzu, it īpaši tēmēts uz ELLIO, paturēt savus komentārus pie sevis. Mūsu valstī pastāvošā situācija parastus cilvēkus diemžēl nospiež ļoti ļoti zemu, to vajadzētu saprast arī ārstiem, bet ir tādi, kas to nesaprot, jo nav to piedzīvojuši...

A Agita Brikmane 06.05.2022

Es vispirms būtu piezvanījusi pa telefonu un pajautājusi vai mani pieņems ar sāpošu zobu (es vienmēr sazvanos pirms apmeklējuma akūtās situācijās). Ja jā, tad mērotu tos 8 km pie zobārsta. Ja atteiktu, tad zvanītu nākamajam, kamēr atrastu kādu, kas palīdz. Jo zoba izraušana tiešām nenotiek 15 minūtēs! Jebkuram speciālistam ir tiesības atteikt, ja klients "uzkrīt uz galvas"!