skotija-lielbritānija - aferisti-blēži

Tie ir īsti afēristi un krāpnieki kas uzdodas katru reizi caur citiem e-pastiem un vajadzētu saukt pie atbildibas krimināli par nepatiesu zinu izplatišanu un aizbraukusos pataisīt par vergiem bez maizes un naudas ,so jautajumu ir japacel caur ārlietu ministriju latvijā un Londonā jo tas grauj Latviešu skatījumu un attieksmi pret pašu Lielbritāniju kopumā it sevišķi pievērsiet uzmanību šiem telefona numuriem kas katreiz atkārtojas!!!
4 vakances Anglijā:
Vakances Anglijā, darbs izplatītājiem:www.breastcastcancercampai gn.org no299758 and Scotland no:SCO39974
Sakoties sezonai piedavajam distribjutora darbu Skotijaa jauniem, energijas pilniem cilvekiem. Darba alga no 200-250 GBP nedela. Stradajam 5 darbadienas. Dzivesvietu nodrosinam par 40 GBP nedela. Anglu valoda nav nepieciesama.
Informaciju par darbu sikak var iegut caur telefonu +37125457239 vai +447570203355,ka ari pa e-pastu – [slēpt]@gmail.com, [slēpt]@yahoo. Inese Pole

Ausainītis 12.02.2013

Kam lemts rāpot, tas nekad nelidos. Pat iekšējo orgānu ministrija šeit nelīdzēs.