www.sudzibas.lv Skonto Plan Slikta organizācija

Skonto Plan - Slikta organizācija

Lai sāktu strādāt jums ir nepieciešami pāris simti eur. Obligāti: apavi ar metāla purngalu, medicīniskā komisija kas jāiziet pašam par savu naudu kuru neapmaksā, obligāti plakanais skārien jūtīgais telefons, uz pusotru mēnesi pārtikas rezervēm. Un būs jāstrādā no zvana līdz zvanam, tā kā pīpmaņiem traki. Man pat ārzemēs neuzstādīja tādus noteikumus. Kurš normāls tukumnieks bez palīdzības no malas to var? Tāpēc jau liek sludinājumus visu laiku ss portālā ka cilvēki nevar izturēt! Murgs!

M mundeo 09.11.2019

Viņiem tak darba organizācija arī galīgi garām !

S Spiidijs 09.11.2019

Lielākajā daļā ražotņu ir vajadzīgi apavi ar metāla purngaliem, pārsvarā nekur pirmo obligāto veselības pārbaudi nesedz, un skārienjūtīgais telefons mūsdienās ir pilnīgi normāla lieta... Tā kā par ko cepiens? Un kādēļ paika vajadzīga pusotram mēnesim? Tik ilgi jaunos strādniekus no ceha nelaiž ārā vai? Ja sāk strādāt jaunā darba vietā, tad taču ir jārēķinās ar to, ka pirmā alga būs pēc +/- mēneša... Izskatās, ka esi pieradis strādāt tikai mežā, kur nekādas veselības pārbaudes nav vajadzīgas, kur katru nedēļu tev atmet kaut kādas kapeikas, lai izdzīvotu un var pīpēt ik pa 15 min... Tādā gadījumā tu noteikti būsi arī pārsteigts, ka trešdaļu no tavas algas paņems valsts :-)

M mundeo 11.11.2019

Kāpēc strādnieki mūk prom no jums un ir tikai sliktas atsauksmes ? Un visu laiku tikai meklē jaunus ?!

BondsBonds 15.11.2019

Ar sovoka domāšanu jāiet strādāt par brīvu. ;) Skonto diemžēl nekur nefigurē kā konkurētspējīgs darbadevējs, tikai afērās.

M Māris Vanags 09.11.2019

Darba apģērbu, tai skaitā darba apavus izsniedz pirms sāc strādāt. Dienā ir trīs pauzes, divas pa 15 min un 1h pusdienas laiks. Taka ik pa 2h var mierīgi pipot. Un telefons nav obligāts, jo katrā cehā ir planšete. Ta kā autors kko