www.sudzibas.lv Skolēns.lv Lielisks serviss un kvalitāte

Skolēns.lv - Lielisks serviss un kvalitāte

Jau trīs mēnešus lietoju portālu skolēns.lv sava dēla mācību uzlabošanai. Matemātikā bija švaki, tagad, pateicoties skolēnam, kas palīdz, atzīmes uzlabojas. Plus vēl tas, ka nav jāmaksā par pieteikšanos, tikai simboliska naudiņa tam puisim, kas nāk uz mājām skaidrot matemātiku manam dēlam. Ja jūsu bērnam ir slikti rezultāti, meklejiet palīgu portālā skolēns.lv
esmu pārsteigta par kvalitāti. Nu tiešām izcili. Iesaku visiem. Tikai pozitīvākie vārdi par šo

Atbilde no d_lietotajs 07.01.2018

Sveiki!
Esmu viens no organizācijas Skolēns LV pārstāvjiem. Izskatot Jūsu publikācijas saturu šajā portāla, pateicos par izrādīto interesi, kā arī siltajiem vārdiem par projektu. Vienīgais, gribu vērst portāla sūdzības.lv administrācijas un citu lietotāju uzmanību par dažu lietotāju, šajā gadījumā lietotāja “LaimdotaKC”, personības dubultošanos un SPAM satura publiskošanu atsauksmes un atsauksmes komentāra veidā no viena un tā paša lietotājvārda “LaimdotaKC”

L LaimdotaKC 06.01.2018

Pilnibā piekrītu atsauksmes autorei. Mana meita mācījā pērn vācu valodu. Tagad ir izcilniece savā klasē un pat runu konkursos piedalās, lai gan pirms tam knapi runāja. Tiešām prieks. Arī visiem ieteiktu izmantot šo portalu, lai varētu atrast kādu kas palidz mācibās. Olga

K Kārpa1988 06.01.2018

Eu Olga, kāpēc tavu komentāru publicējusi tā pati persona, kas sūdzību? :D izskatās, ka tiek mēģināts saitu pareklamēt.

F FFigVam 06.01.2018

Es arī sevis rakstitai atsauksmei piekristu. Hi hi

Lol, wtf. Atsuksmes autors raksta par atsauksmes autori. :D

U ugisssL 07.01.2018

Mīlu šo portālu, te visi viens otru iegāž: D

A Ampelmanis 10.01.2018

Ja izlasot šo saldo atsauksmi varētu tai pat noticēt, tad... izlasot pirmo komentāru, visai ticamībai tiek pārvilkta trekna svītra, jo saproti, ka tas viss ir FEIKS. Gribējās reklāmu, sanāca antireklāma. :)

Sigita Bronze 13.01.2018

Nabadzīte :D laikam gribēja noreklamēt interneta portālu dzērumā :D