www.sudzibas.lv Skolas tualetes Urīns uz grīdas

Skolas tualetes - Urīns uz grīdas

Esmu apkopēja, Rīgas skolā. Vai tiešām man ir jāpazemojas, un jāmazgā puišu tualetē, viņu pretīgais urīns katru garo starpbrīdi jāmazgā? Vai tiešām sīkie tīnu puikas nespēj trāpīt podā??? Noturēt savu krāniņu, kad visa tuealete ir jāaplūdina ar savu pretīgo urīnu, kad vēlāk viss pludo, un smird???? Meitenēm nekādu problēmu, viss tīrs, smaržīgs. Vai tiešām man pa 120 ls mēnesī ir jāmazgā liela skola, sazin cik klases, un vēl smirdīgas tuaeletes? Iet prom tagad nevaru, kur tad? Darba nav naudas nebūs! Tākā mīļie puisīši, kontrolējiet kur urin;jat, jeb griežat nost savus p*eņus, un ejat uz smaržīgajām, meiteņu tualetēm!

V

J Jānis 06.10.2009

A pamēģini pati trāpīt podā. Vajag pisuārus ierīkot

K Krancisŗiebīgais 06.10.2009

Bet vismaz ar lielajām darīšanām, mums puiši, ir tāpat kā meitenēm. :)
Bet vispār- nevajag mīzt garām podam. Pietiek vienam aizmīst garām, tad otrs jau automātiski aizmīzīs garām, jo apkārt podam jau būs nomīzts.
Visbiežāk garām var aizmīst, ja neskatās kur mīž, bet skatās pakārt. Piemēram, kas ieskrāpēts uz toletes sienas.
Ōtrs tipiskākais gadījums ir, ka nav nomērķēts un tad atbrīvojot mīžamo muskuli 1.5 PSI urīns špricējas visur kur, tikai ne podā.

š šeherezade 06.10.2009

Apmēram jau skaidrs, kas ir sūdzības autors...bet sāk jau palikt garlaicīgi, ja atklāti...Sūdzības sāk palikt pliekanas un neinteresantas, autor, izdomā ko oriģinālāku!!!

V Vilnis 07.10.2009

Es domāju, ka Vandas stāsts varētu būt pietiekami patiess, jo strādājot krievu skolā ne pa to vien būtu jābrīnās. Kad es, maziņš būdams, ar puķu pušķi rokā, tiku palaists uz Olaines 1. astoņgadīgo jaukto, tad vēl pirms svinīgā sarīkojuma iegāju tualetē un pretī no vienīgās kabīnes man iznāca viens treš vai ceturt klasnieks, pat nepūloties paraut striķīti, lai noskalotu savu civilokupanta, nesimpātisko šausmu. Pat papīru šamējais nebija lietojis. Tas gan smieklīgi! Tā kā katrai tautai sava iezīme. Mana kakene Minka arī neiet uz pieķēzītu kasti.
Turies Vanda! Mēs ar tevi!

H Helva 07.10.2009

Piekrītu Vandai!
Tiešām dažās skolās tualetes ir kriminālas, it īpaši šīs šausmas puišu tualetēs kur ir ielikti plastikāta logi, kuriem vienmēr ir vaļā šķirba un ziemā ir šausmīgs aukstums, - protams lai vēdinās, + vēl visa nočurātā pretīgā grīda. Esmu meitene, un esmu gājusi iekšā puišu tualetē apskatīt kā ir viņiem, jo mums meitenēm tualetes papīrs nav uzlikts.
Vēl šoks par puišu sporta ģērbtuvēm, kur ir VĀJPRĀTS! Kur ir prāts ielikt plastikāta logu, kuru nevar atvērt, un tā ģērbtuve pretīgi smird pēc sviedriem, un visa ir sasmakusi, un nevar izvēdināt??? Mums meitenēm ir atveramais logs, un ģērbtuve ir nokrāsota rozā, un logs atvērts, un vienmēr skaista un svaiga ir ģērbtuve, bet zēniem sasmakusi, veca, smirdīga!
Tākā daudz kas atkarīgs ir no "labajiem", plastikāta logiem!

š Šeherezada 07.10.2009

Vēl man kabatā bija mātes dots rublis pusdienām un tēva dots padoms nestrīdēties ar meitenēm, jo es nekad neuzvarēšu. Mātes doto rubli iztērēju jau tajā pašā dienā, bet tēva padomu izmantoju vēl šodien.
Otrā kabatā bija mātes dots mutautiņš un lapiņa ar zīmējumu, kā tikt mājās, ja sajaukšu virzienus, kā arī maza atslēdziņa, ar kuru atdarīt dzīvokļa durvis. Arī šī lapiņa man noderēja jau pirmajā skolas dienā, jo ar čaļiem paklejojām pa Olaines mazdārziņiem čiepdami ābolus. Beigās visi gāja mājās droši un pārliecināti, bet es izmantoju kabatā ielikto navigāciju. Kopā ar mani gāja viena klases meitene, kuras vārdu es tā arī neiegaumēju, kura vienā brīdī teica, ka jānogriežas Jelgavas ielā pa labi, jo tās būs ātrāk. Ņēmu vērā tēva doto padomu un nokļuvu ārpus pilsētas. Jebkuri mani centieni kautrīgi ieminēties, ka mans pagalms izskatās savādāks, saņēma visnopietnāko kritiku.
Kad mani vecāki mani pēc pāris stundām atrada, mana māte teica, ka ar šādu attieksmi es neko dzīvē nesasniegšu(viņai bija taisnība), bet tēvs, noklausījiem manu stāstu teica, ka esmu malacis, ka neesmu ar sieviešiem strīdējies un pieņemot pieaugušo gudrības, es dzīvē daudz sasniegšu. Viņam nebija taisnība.

V Vilnis 07.10.2009

Šehe, tev kolosāli sanāk. Ierēcu ne pa jokam! Bet skatos Helvai ir fantāzija, jo iet uz džeku hauzenēm paskatīties "Kā ir".

š šeherezade 07.10.2009

...iepriekš rakstītais koments nu nemaz nav mans---savu mūžu neesmu skolas laikā klaiņojusi pa Olaines mazdārziņiem ābolus čiepdama, man Saldū bija pašai savs dārzs...Vilni, domāju, ka tas ir tavs rakstnieka rokraksts, jo arī Olaine nez kāpēc pieminēta!!!Vilnis īstenībā grib būt Šehe!!!:D

V Vilnis 07.10.2009

Kas tad to smieklīgo cerējumu sarakstījis? es domāju, ka tu, bet tagad jau neko vairs nevar saprast.

P pufa 07.10.2009

Vilni, tas ir tavs autordarbs. nu nenoslēpsi savu domu pērļu birumu, tavs stils un viss!tur Šehes rokraksts nav pat tuvumā bijis.

V Vilnis 07.10.2009

Biedri, šis strīdus autora publicējums ļoti izklausās pēc turpinājuma manam stāstam, kā man bija pirmā klasē ar skolas tualeti. Jūs sakat, ka tas ir manis paša rakstīts.Bet es to būtu turpinājis tajā pašā komentā un priekš kā man ākstīties. Pēc cita goda nekāroju, meiteņu drēbēs netērpjos, zilais neesmu, desu ēdu! Tad, kad vienreiz ar kolēģes niku uzrakstīju, uzreiz atzinu kļūdas un visai nācijai atvainojos. Man arī šoreiz būtu tāda drosme, bet nav iemesla. Taču pārsmieties varēja.Un bija taču arī cits Vilnis, kas rakstīja par Olainē neesošu veikalu, varbūt šeit atkal viņš. Varbūt kāds cits vai cita.

P pufa 07.10.2009

Kā ar burkāniem un gurķiem? tos arī ēd?

V Vilnis 07.10.2009

Vai tad dārzeņu ēšana vai nēēšana arī norāda uz kādu orientāciju? Bet burkāni visumā labi, tikai visu ziemu jāpārlasa un jāparlasa, lai slimie veselos nesaslimdina. Gurķi, tas tā. Ar tiem jau aprīlī jāsāk ar stādiem čakarēties, bet to man pagaidām neliek darīt.

P pufa 08.10.2009

Uz to pašu, ko desas ēšana vai neēšana. Neesi ievērojis, kā veikalos pircēji groza gurķus, īpaši garos, un pēta- der vai neder, tāpat arī burkānus, kādreiz nevarēju saprast, kas tur ko grozīt un skatīt- sekcijā aiz stikla liks vai..., bet tad, krita smagais priekškars, beidza pastāvēt valsts, kurā nebija sexa, bērni atrodami bija kāpostos, citam stārķis atnesa, jaunajā valstī radās sexuālās minoritātes un maximilitātes un tad sapratu, ka šie dārzeņi kādam/-ai noder arī ne tikai ēšanai.

V Vilnis 08.10.2009

Turpmāk pirkšu tikai ķiplokus. Tos vismaz neviens nekur nestūķē un veikalā neviens greizi nelūrēs uz mani. Paldies par signālu!

Mamma 08.10.2009

Pufa neparspile, ta tik Tava fantazija. Varbut cilveki skatas vai nav iepelejis.

š šeherezade 08.10.2009

Bet Pufa, es arī vispār vienmēr apgrozu un aplūkoju gan gurķus, gan arī burkānus, gan arī citus tādus veidojumus tieši tā iemesla dēļ, par ko Anna raksta---vai nav bojāti...Es zvēru, ka izmantoju viņus tikai un vienīgi gastronomiskajām izvirtībām, ne kādām citām!!!Bet piekrītu arī tajā, ka citi izmanto viņus savādāk...bet lai jau, man nav žēl!!!:)))))

Mamma 08.10.2009

Cik nekrietni izmantot nevainigu darzeni savu iegribu trulai apmieririnashanai. Vai tapec lauku cilvecinsh vinju audzeja, raveja, laistija, novaca un lidz pilsetai nogadaja. Daudziem lauku tantukiem to uzzinot var rasties veleshanas rikot piketu pie lielveikala pret darzenju sexsualo piespiedu izmantoshanu.

V Vilnis 08.10.2009

Meitenes, zeltenes, mana sirds sāk straujāk dauzīties, kad jūs apskatat gurķu un burkānu tematiku. Tikai ir viens āķis-es neierubījos uz ko jūs visas tik saliedēti caur puķēm tēmējat? Vai jūs nevarētu mūs ar Albi apgaismot, kāds gurķim un burkānam sakars ar sexu un stārķiem. Galīgi nekas pašam nenēk prātā. Tā kā gaidam ar nepacietību. Sevis izglītošanai un statistikai.

P pufa 09.10.2009

Ņemot vērā, ka valstī dižķibele, lielais vairums veču prom, sievietes, tajā skaitā arī vīrietes (vājais zilais dzimums), vienas pa māju, liekiem izdevumiem naudas nepietiek, tad nu lietderīgo var apvienot ar patīkamo. Nopērc gurķi, pieslēdz pie 220 W un vibrators gatavs!