www.sudzibas.lv skill2thrill.com Jāmaksā par atteikšanos no šiem pakalpojumiem

skill2thrill.com - Jāmaksā par atteikšanos no šiem pakalpojumiem

Neejiet šajā adresē www.skill2thrill.com.
Tur noplēš 1, 50 par iq testa pārbaudi un tad vēl jāmaksā 1, 50 par atteikšanos no šiem pakalpojumiem. nu sviests. un informācija par to ir paslēpta pašā lapas apakšā un pelēkā laukumā, kuru neuzmanīgi cilvēki var neievērot.
jā, man nepaveicās. zaudēju 3 ls. man dusma.

Z

B Bobijs 05.08.2009

Laikam tev bija jāmaksā par to, ka tev pa zemu tas IQ līmenis.Ja tavs IQ būtu pietiekamā līmenī, tad tu zinātu, ka nekas nav par velti.

M Merilina 05.08.2009

A es cerēju, Ka LV tomēr nav tādu idiotu, kas uzķeras uz tādiem "pakalpojumiem", izrādās tādu visur pietiek :( Ja slinkums balles sarēķināt pašam un iziet īsto teatu nevis to sūdu idiotiem, tad maksā :D

A Anna 14.09.2009

Un tagad, šitais lohotrons piedāvā loterēju, ka ķipa var vinnēt IPhone!