Ski Transfer SIA - Krāpšanā

SIA “Ski transfer” (valdes loceklis, līguma parakstītājs Jānis Krastiņš) cilvēku izmantošana sava labuma gūšanai, krāpšanās un negodīgums. Darba izpildes vieta-Francijas Alpos un Ženēva (Šveice). Darbs saistīts ar klientu pārvadāšanu no lidostas uz kalnu kūrortiem.

Darbu atradu ss.com
Ar mani sazinājās un piedāvāja darbu Arvils Krastiņš. Rīgā parakstīju līgumu un abi izbraucām ar mikrobusu decembra vidū uz Franciju-Šveici.
Sākumā Arvils solīja labus dzīvošanas apstākļus, istabu atsevišķi, fiksēto, līgumā norādīto algu, daudz darba, bet arī iespēju izmantot sev brīvo laiku.
Sāku strādāt, jau pirmajās dienās darba grafiks nezināms. Tikai vēlā vakarā paziņo par nākamās dienas darbiem un laiku, kad jāpārvadā klienti. Līdz ar to sākās nesaskaņas, jo Arvils neievēroja manas miega un atpūtas stundas kā autovadītājam. Nostrādāju visu dienu no 7-23 un nākamajā dienā darbs jau sakas 4:00 no rīta. Daži kolēģi strādāja 9 dienas pēc kārtas bez brīvdienām.
Tā kā darbs saistīts ar braukšanu pa serpentīniem, tas prasa nopietnu koncentrēšanos un uzmanības noturēšanu (mikrobusā cilvēki).
Lai arī tas nav katru dienu, bet tādas reizes gadījās itin bieži, kad vajadzēja braukt 18-20 stundas no vietas.

Bija arī brīvdienas ko ar grūtībām vajadzēja pierunāt Arvilu tās iedot un pēc tam noklausīties pārmetumus.
Strādāju pie Arvila no decembra vidus (2023) līdz februāra vidum (2024), drusku vairāk par diviem mēnešiem. Sākumā ieguldīju savu naudu maksas ceļiem, stāvvietām un mikrobusa mazgāšanai/tīrīšanai. Diemžēl situācija neuzlabojās, visu laiku jāatgādina Arvilam, nepieciešama nauda degvielai un pārējiem izdevumiem.

Runājot par algu- tā tika aizturēta, netika izmaksāta saskaņā ar līgumā atrunāto, netika paskaidroti arī algas aizturēšanas iemesli. Algas izmaksa tika aizturēta 8 dienas. Šajā laikā arī ieguldīju savus personīgos līdzekļus. Ar kolēģiem savstarpēji vienojāmies, ka nestrādāsim, kamēr nesamaksās algu par dececembri. 26.01.2024. vakarā pēc ilgām un nepatīkamām telefonsarunām ar Arvilu, alga tika ieskaitīta. Tas prasīja ļoti daudz negatīva stresa, negatīvas komunikācijas un kolektīva iekšējo sasprindzinājumu.

Ja kādam vajag pierādījumus, lūdzu, griežaties pie manis, paskaidrošu un izstāstīšu arī kaut ko vairāk, viss ir piefiksēts un ir foto attēli.
Esiet ļoti uzmanīgi un apdomājiet, vai gribat sadarboties ar Arvilu! (nekā personīga - bizness ir bizness), bet uzskatu, ka nevaru noklusēt šādas lietas, kas attiecas uz cilvēku darba gaitām un veselību un arī dzīvību.

Diemžēl pats pirms līguma slēgšanas nebiju izlasījis ierakstus netā par Arvila pārkāpumiem pret darbiniekiem. Izrādās, reputācija par Arvilu klaiņo ne labakā, jo cilvēki no Latvijas strādaja pie viņa un ir cilvēki, kas ierakstījuši līdzīgus komentārus kā tagad es. Ar katru cilvēku no Latvijas, ar ko iepazinos Alpos, visi kā viens stāstīja, ka bija skarba pieredze! (cilvēki dzirdot Arvila vārdu, ir šokā, ka viņš vēl turpina izmantot cilvēkus).

Ir daži aspekti darbā, kur es pieļauju, ir nelegāla darbība. Bet tos es šeit neaprakstīšu, jo neesmu īsti pārliecināts par likumdošanas aspektiem. Visas detaļas var izprast darba klātienē. Gribu tik brīdināt citus cilvēkus, lai nav par vēlu, ka vari būt saukts pie atbildības.

Piebilde! Man tika izmaksāta visa alga un tiku atlaists pārbaudes laikā, kā arī ātrāk nekā bija beigusies sezona. Manā vietā jau tajā pašā dienā, kad braucu prom, atbrauca jau cits darbinieks.
Alga man tika izmaksāta pēdējā darba dienā, jo es liku Arvilam saprast, ka nebraukšu prom no Francijas, kamēr netiks ieskaitīta viss naudas aprēķins manā kontā.

Lai Jums nesanāk uzķetries uz krāpniekiem, tādiem kā SIA “Ski transfer”!

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes