www.sudzibas.lv Skatskat.lv Neiesaku, par lielu nauda pakalpojums ir slikts

Skatskat.lv - Neiesaku, par lielu nauda pakalpojums ir slikts

Internetā ieraudzīju daudz jaukas atsauksmes par šo firmu un tāpēc nolēmu izmantot viņu pakapojumus. Pa telefonu viss tik skaisti un tik labi, bet rezultātā vīlos visā. Neiesaku nevienam viņus, kāpēc?
Atbrauca un safotogrāfēja visu, solīja ka būšot nedēļas laikā. Tā kā man uzņēmumam bija paredzēta izstāde pēc 3nedēļām, tad man bija svarīgi, lai viss būtu termiņos, jo liela daļa izstādes stendā bija tieši šī virtuālā tūre. Paiet nedēļa un zvanu apvaicāties kā sokas, bet man atbild, ka būš pāris dienu kavēšanās, esmu saprotošs, jo katram var gadīties. Tad paiet 2 nedēļas, bet no viņiem ne vēsts par tūri, un tas ir saprotams, jo esmu samaksājis visu 100% priekšapmaksu un no manis viņiem vairs neko nevajag. Zvanu viņiem, bet man pacēļ un saka, ka atzvanīs, kad būs gatavs. Paiet vēl nedēļa, bet atzvana nav. Pēc pāris dienām man izstāde, tāpēc esmu ļoti satraukts par to un tāpēc sāku zvanīties, bet man neviens neatbild, laikam pierakstījuši telefonā, lai manus zvanus neceļ. Pēc vairāk kā mēneša, kad ierodos pie viņiem ofisā, jo ziņās no viņiem nekādas es beidzot saņemu informāciju, ka tūre būs gatava pēc 3 dienām, kā beigās arī notiek, bet man viss pasākums ar izstādi izgāzies, jo tūri saņemu tikai pēc vairāk kā mēneša. Izstādē esmu spiests visu iecerēto pārplānot un bija pat doma atcelt piedalīšanos, jo šo skatskat.lv dēļ man izgāzās tur pilnīgi viss. Ja es to būtu zinājis, tad būtu pasūtījis virtuālo tūri pie citiem uzņēmumiem, jo Latvijā ir ļoti daudzas firmas, kas ar to nodarbojas un par par lētākām naudām, bet es paļāvos, ka šitie džeki ir profesionāļi, kā īstenībā nav.

Vēl vēlējos piebilst, ka patis tūres kvalitāte nav laba. varbūt manu projektu tikai sasteidza un tas ir lielā mērā "sūds" par lielu naudu, bet nu es noteikti vairs viņus neizvēlēšos un neiesaku arī jums visiem pārējiem. Izvēlieties pieredzējušus profesionāļus, nevis šos jaunos puišeļus bez atbildības sajūtas.

I Iecavnieks 05.07.2012

Muļķības.