www.sudzibas.lv Skats DS krāpšana, algas nemaksāšana, nodarbināšana bez līguma

Skats DS - krāpšana, algas nemaksāšana, nodarbināšana bez līguma

Man pašai (projektu vadība) tā arī līgums netika dots, tādēļ atteicos tur strādāt

Maketētājam arī nav līgums lai gan viņš vairāk kā 4 mēnešus šajā uzņēmumā strādā. Viņam tikai aploksnē samaksā

Savukārt pārējiem ir tikai daļējs līgums un daļa algas arī tiek maksāta aploksnē. Visiem algu maksā kā pagadāds, vienu nedēļu simts, tad vēl nedaudz citā nedēļā "atmet", aibildinās, ka aizmirsa algas dienu, vai bankomāts nav blakus. Sūdzās arī sadarbības partneri, ka nesamaksā. Tāpat uzņēmums ir parādā daudziem citiem uzņēmumiem

Agrākais uzņēmuma nosaukums Art Design Group (palasiet - ir vesela kaudze sūdzības ar šo nosaukumu)
Vadītājs Kaspars Dergačs, taču juridiski vadītājs ir Mihails, kurš vada arī uzņēmumu SIA RKF "MOBILE SERVISS" (Jur.adrese: Vecmīlgrāvja 6.līnija 2-22, Riga, LV-1015)

Z