www.sudzibas.lv Skards.lv pieder Ag Kon SIA Nav garantijas apkalpošanas, zema kvalitāte.

Skards.lv pieder Ag Kon SIA - Nav garantijas apkalpošanas, zema kvalitāte.

Skards, хоть и занимается установкой окон и дверей, меняет названия фирм владельцев, не исполняют договорных обязательств по гарантии, ни окна ни двери с первого раза укомплектовать в соответствии с договорами не смогли, как и в впоследствии, двери низкого качества без заказанных замков и фурнитуры, строительные работы очень низкого качества, фасады после шпаклевания страшны.
Не рекомендуем у них ни заказывать товар, ни ремонтные работы, ни установку, кроме проблем ничего не получите у выжимальщиков прибыли из воздуха.

L Lietotajavards 27.10.2018

Pilnībā piekrītu sūdzībai par Skārds.lv Pirmkārt, nav saprotams, kā šis uzņēmums vispār funkcionē. Laikam ir sākušies jauni treknie gadi, kad jebkurš, kas strādā celtniecībā, var nopelnīt no zila gaisa. Jau mājas lapā viņiem norādīts, ka viņu darba laiks ir darba dienās līdz pieciem vakarā, pārējā laikā "komanda atpūšas". Telefonsarunā arī saņēmu īpašu atgādinājumu, ka "komanda" ir jauni puiši, kuriem brīvdienās "nepieciešams iziet". Preces, kas norādītas katalogā mājas lapā, īstenībā nav pieejamas. Pilnīgi nekādas ieinteresētības veikt darbus. Vienīgais pluss - ka bez ierunām ir gatavi atgriezt iemaksāto naudu.