www.sudzibas.lv Skanstes autocentrs SKAC.lv Slikts serviss un neuzlabo savas kļūdas.

Skanstes autocentrs SKAC.lv - Slikts serviss un neuzlabo savas kļūdas.

Es uzķēros, ieraugot facebook reklāmas, par lētu ritošās daļas remontu, kurš izskatijās daudz maz normāls. Sazvanījos un tajā pašā dienā sarunāju pakaļējā gūltņa maiņu savam Bmw E46. Pa telefonu man teica pārsteidzoši zemu cenu 40 eiro par tikai darbu, jo gūltņi manijos pats iegādāties. Piekritis un no purvciema atbraucis pie viņiem esmu visu vajadzīgo atdevis. (ti. Gūltni un atslegas) gāju mājās un pēc 15 minūtēm man zvana un saka, ka tas ir bmw un tur grūti nomainīt, tāpēc būs 60 eiro. Es pieņēmu, to kā mazu kļūdu, pārstrādāšanos, kaut tas liekas loģiski, ka pakaļējās piedziņas auto ir grūtāk nomainīt gūltni. Vakarā braucu pakaļ un saka, ka viss ir izdarits, tik maksa un lasies. Es prasu vai ir pārbaudīts un izbraukts, atbilde bija pozitīva. Labi. Braucu majas un tagad ne tikai gaudo gūltnis, bet arī rocenes trumuļubremze ir sūdīgi salikta un visa mašīna skan un izklausas drausmīgi! Es zvanu un skaidrojos par viņu izraisītajām problemam, teica, ka visu atrisinās. Nakamaja diena ar savu skanīgo auto braucu pie viņiem un man stasta, ka gūltnim sajauktas puses kurā viņš gaudoja, ka trumuļu bremzē iespējams netīrumi esot, lai piebraucu rīt un salabosim visu. Es pagaidīju rītdienu un nu jau trešo reizi aizbraucu, iedodu auto un man saka, ka bus jāmaksā. Es smejos un saku, ka vakar tada runa nebija, ka velos, lai man tiek izlabots viņu slikti saliktais trumulis vismaz, jo ja otram gūltnim tagad nav nauda, tad neko neizdarīsi! Atpakaļ saņēmu tekstu, ka meistaram tak jastrada un esam lēts autoserviss, lētāks kā ford centrs un netālu kas atrodas. Ka var sevi salīdzināt ar officiālajiem dīleru servisiem, ja jums knapi ir garāžā iebūvētas stiklotās durvis un maziņš offis. Tiešām tada gadijuma iesaku jums pārmaksāt kāda labaka sevisa un samaksāt par darbu 80 eiro nevis par 20 eiro lētāk un iet tàdu bezjēdzīgu murgu! Par visu darbu kopā apmeram samaksāju, ka par darbu officiālajā auto dīlera servisā.

O