www.sudzibas.lv Skandināvu nūjošanas nūjas Abbey 21SR_ZRG Nekvalitatīvi nūju gumijas uzgaļi

Skandināvu nūjošanas nūjas Abbey 21SR_ZRG - Nekvalitatīvi nūju gumijas uzgaļi

Pēc piecām nūju lietošanas reizēm to gumijas uzgaļi, kas paredzēti cietām / asfaltētām virsmām, ir izdiluši un nūju gali spiežas cauri. Rakstīju uz preču sniedzēja norādīto palīdzības e-pastu aprakstot problēmu un lūdzot nūjas apmainīt vai atgriezt naudu, uz ko saņēmu atbildi, ka mehāniskais bojājums ir radis nepareizas lietošanas dēļ. Esmu beigusi Latvijas sporta pedagoģijas akadēmiju, kurā sekmīgi izgāju nūjošanas mācību kursu, tāpēc zinu kam paredzēti nūju gumijas uzgaļi un kā pareizi lietot nūjas. Manai paziņai ir citas firmas nūjas, kuru gumijas uzgaļi 3 gadu laikā vēl joprojām nav nodiluši.

Papildināts Zane3 03.04.2020

Nūjas iegādātas internetveikalā 220.lv

Z

Janis85 03.04.2020

"sekmīgi izgāju nūjošanas mācību kursu" - laikam neesmu dzirdējis stulbākus kursus. Kas nākamais? Froeļu glaudīšanas kursi?