AtrisinātaSkandi Motors Rīgas filiāle - Krāpšana

25.05.2021. Ar sievu veicām A/M Hyundai i20 apskati un testa braucienu Skandi motors salonā Lielirbes iela 32. Automašīna tika piedāvāta apskatei ar bagāžniekā novietotām riepām uz lietotiem metāla diskiem (tika fiksēta arī laba rūsa (ko labi redz uz gumijas malām) , jo prātā bija jautājums tajbrīd - mainīt ziemā vai vēl šoziem izbraukt ar vecām) , ko arī abi piefiksējām, konstatējot, ka tas ir ērti, jo nevajadzēs pirkt jaunus diskus ziemai, kuri maksātu ap 35 eur par gab.
Atvedot nopirkto auto mājās, izņemot riepas zilos maisos no bagāžnieka, tās likās ievērojami vieglākas. Izrādās - disku nav vairs - plika gumija palika.
Uzticoties Skandi motors reputācijai, foto, protams, apskates brīdī netika veikts. Arī sludinājuma attēlā riepas ir zilos maisos un redzams tikai protektors, diskus neredz.
Konsultats uz šo situāciju atbildēja, ka Skandi neko nav mainījuši un pierādījumu mums nav, ka tur bija kādi diski un mēs esam, kaut ko sajaukuši.. (tas bija vienīgais auto, kuru skatījāmies un arī tajā pašā dienā noformējām.) domkrata arī nav. Rezerves riepu nenomainīsi un ugunsdzēšamā arī nav. Lai gan tehniskā līdz 2022. Gadam.
Situācija nepatīkama un diemžēl otro auto pie Skandi iegādāties būtu nepatīkami. Viss jaunā auto iegādes prieks vējā par tādu šo maldinošo problēmu un burtiski nekādu atbildi no konsultanta puses.

Ieteikums - visu, visu - katru skrāpējumu, katru riepu, katru disku, protektoru, Stūri un visu, visu apskates laikā uzreiz sev nofotografējiet. Mēs pirmo reiz esam uzticējušies un arī uzķērāmies.

Traģēdijas nav.. Bet patīkami arī nav.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Natālija M. 04.06.2021

a/m vērtība tika samazināta par attiecīgu disku summu.

N Natālija M. 01.06.2021

Pielikumā tas, ko atvedām mājās.