Skaistums Veikals - Slikts serviss

Ja jūs gribat zināt, kas jūs esat, ko jūs drīkstat atļauties, ko nē, ienāciet veikalā "skaistums".
Veikalā aizliegts: 1) aiztikt ar rokām apģērbus (jo uz cenu zīmēm esot rakstīts auduma sastāvs) .
2) aizliegts pielaikot izvēlēto apģērbu, ja šodien to nepērkat.
Saimniece seko līdz katrai klienta darbībai. Rodas iespaids, ka esmu zagle. Nepārtraukti iesaistās nevajadzīgās diskusijās, kuras mēdz būt paaugstinātā tonī un ļoti uzmācīgas.
Beigās, jūs tiksiet" ļoti skaisti" izvadīti no veikala. Man kā brīvas valsts pilsonei un pircējai izejot no veikala rodas sajūta, ka esmu pēdējā muļķe, kura no modes tendencēm, krāsām un auduma sastāviem neko nejēdzu.
Esmu ļoti vīlusies šī veikala saimniecē un apkalpošanas kultūrā.
Tāpēc silti iesaku šo veikalu neapmeklēt.

P

Kolta 12.06.2017

Tikai ar actiņām...tikai ar actiņām!
Bet, ja nopietni runājot, būtu interesanti uzzināt, vai šim veikLam vispār ir kādi ienākumi.