Skaistumkopsanas salons Venerdi - Neprofesionala apkalposana

Neiesaku iet uz skaistumkopsanas salonu Venerdi. Tur strada viena loti neprofesionala friziere, kurai vel daudz, daudz jamacas, vai jaiet velriez uz friziera kursiem. Salona biju 14. maija no 10-12.30, velejos izbalinat matu skipsnas ar folliju. Friziere(laikam jau, ka maceklis) to darija ljoti pavirsi, likas, ka visus matus izraus no galvas, ari zavejot un mazgajot tie tika plesti. Kad prasiju kadu matu griezumu jus man ieteiktu vislabaak, tad bij minutes klusums un atbilde, gariem matiem var vai nu nogriezt pakapeniski, vai neko, nu tad man bij skaidrs,cik ljoti profesionali frizieri sheit strada. Neiesaku uz sho salonu nevienam iet. Vienigais paldies jaukajai administratorei par laipnu apkalposanu!

V Venerdi 17.05.2012

Cienījama [slēpt]@inbox.lv!
Paldies par Jūsu komentāru.

Jūsu izteikto viedokļi un aizrādījumiem mēs ņemsim vērā. Mēs noteikti pilnveidosim savu servisu.

Ar cieņu,
Salons „Venerdi”