Skaistumkopšanas salons " Stella" - Sejas tīrīšana

Man ir problemātiska āda, ieraudzīju piedāvājumu par sejas tīrīšanu un , ka tas palīdz atbrīvoties no sejas nepilnībām, uzreiz devis uz " Stellu". Sākumā viss apmierināja - sagaidīja jauka sieviete, fonā skanēja nomierinoša mūzika, virmoja patīkams aromāts. Gan līdzekļi, gan iekārtojums likās profesionāls. Viņa lika masku, skrubi, lenām tīrīja. Tik tāl bija patīkami, bet tad viņa teica, ka paspiedīs pumpas- tīrīs poras. Tas mani īpaši neuztrauca, jo biju to darījusi arī citur, zināju,ka sāpēs un biju vairāk, kā pārliecināta,ka pēc tam vienmēr dezinficē ādu un uzliek kādu nomierinošo krēmu. " Stellā" to veica tik spēcīgi, ka sāpēja ļoti traki, pārsteidza tas, ka pēc tam nedezinficēja, tikai uzklāja krēmu, kurš padarījām sāpes vēl neciešamākas. Viņa teica, ka apsārtums pazudīs pēc pāris minūtēm.. Atnācu mājās, pagāja viena stunda, otra.. Un līdz pat nākamās dienas rītam apsārtums un uztūkums vēl nebija pazudis. Bez apsārtuma un pietūkušas sejas, mani nepatīkami pārsteidza vēl kas - uz ādas parādījušās vismaz 3x vairākas izsitumu nekā bija. Samaksāju 25€ par to, ka sabojāja ādu un radīja lielākas problēmas.