skaistumkopsanas salons ''GLORIA'' - permamentais grimms

tatad izlemu uztaisit permamento grimmu uzacim un izvelejos salonu'GLORIA'' AR KO ARI LOTI VILOS...viss bija labi ilgi piemeklejam formu, krasu bet pec sadzisanas bija ta ka dazas vietas krasa bija loti slikti iegajusi un izskatas tas viss ne visai labi...zvanot un jautajot pec korekcijas un meklejot vainu, vina atbildeja ka SAVAM DARBAM NEDOD NEKADU GARANTIJU! ar sito textu man uzreiz viss bija skaidrs kaaš naudu un tas ir viss...vajadzigas mana gadijuma 3 korekcijas un tas viss maxa oi oi oi... MEKLESU CITU MEISTARITI KAS IZLABOS BAIBINAS KLUDAS!
esiet uzmanigi..neiekritiet, uz meistara kas neprot savu darbu!!
P.S. mestariti sauc BAIBA ARĀJA

K katja99 05.04.2011

aaa, viņa vēl tur strādā, viņa man skropstas sačakarēja, un nokrita otrajā dienā nost, plus acīs pilināja līmi, nu neiesaku es arī šo kantori, vairs nemūžam..fu...

: :) 09.04.2011

Ljoti kvalitatiivi taisa permanento make-up Weyergans High Care centraa, pati taisiju, draudzenes taisa un esam ljoti apmierinaatas.

š Šarlote 15.04.2011

Man taisīja Baiba Arāja permanento. Ideāli. Esmu ļoti apmierināta. Manuprāt, bieži klientu sūdzības ir nepamatotas, jo klients gluži vienkārši ir pārāk slinks (tieši tā), lai aizietu un izrunātu, un kopā ar meistaru atrastu problēmu. Man arī pirmajā reizē neturējās krāsa. Un? Kopā ar Baibu izmēģinājām citu krāsu, jo tā mēdz būt, ka organisms atgrūž vienu vai citu krāsu. Tā cita krāsa man turās labi. Esmu ļoti apmierināta. Pie Baibas taisījušas trīs manas paziņas, visas ļoti apmierinātas. Tā kā no manas puses - tieši iesaku taisīt pie Baibas, jo viņa ir tiešām zinošs profesionālis.

A agnese 15.04.2011

Pirmkārt tas izskatās pēc salonu kariem, kur viens otru nomelno un otrkārt tas ka ar pirmo reizi krāsa nepieņemas ir bieža parādība. To saprot visas sievietes kuras ir lasījušas kaut ko par permanento grimmu. Tā ka te meitene, ja patiesi tā ir bijis, kaut ko pārspīlē. Man grimms ir veikts šajā salonā un es neticu, ka meistare ko tādu teikusi, jo uzmanīgāku attieksmi nevar nemaz vēlēties. Un, ja kas tad kapēc tur ir rindas? Pie sliktiem meistariem rindā nestāv cik man zināms. Tā ka te viss ir tā ļoti aizdomīgi!

K Katrina 15.04.2011

Pilnīgi piekrītu sūdzības autoram! Bet piekrītu tikai par to, ka meistara atbilde bija: "SAVAM DARBAM NEDOD NEKADU GARANTIJU"! Tas ir absurds- meistaram ir jānāk pretīm, ja tas ir viņa klients un jāmēģina labot kļūda( kautvai 10 reizes ) :) Man arī actiņai vienā vietā neņem krāsu jau otro reizi, bet es meistaru nevainoju! Abas vēl cīnīsimies, lai būtu rezultāts! :) lai veicās!

S sisa 26.04.2011

Manuprāt, Baiba ir īsta profesionāle savā jomā. Šī "sūdzība" izklausās pēc nomelnošanas. Kaut kā neticas, ka Baiba tā ir kādai klientei pateikusi.

E eliza 27.04.2011

ziniet vina man ari diezgan lidzigi pateica, kad es vinai zvaniju un teicu ka man uzacis ir daudz gaisakas un plekainas!Ka man ada nav tada, ka pigments slikti pienemas, ka ta nav vinas vaina, lai nakot uz korekciju, par kuru ir atkal atseviski jamaksa!Vai tad meistaram nav jauznemas atbildiba par sevis paveikto darbu!!!manuprat ir, nevis jaliek man justies vainigai... pec sis sarunas man si sieviete vairs nelikas patikama! Samekleju citu meistari un veicu profilaksi pie vinas, ar krasu viss ir kartiba, rupigi 5 dienas smereju uzacis ar vazelinu, ka meistare teica, tad nonaca nost krevele, nav vairs gaisaku pleku un krasa ari ir tada ka gribeju! Ta ka tomer vaina ir jemekle vai nu krasas vai ari meistare profesionalitate!

P Prior 10.08.2013

Baiba Araja ir rupja, bez jebkadas komunikacijas kulturas.
Kurpnieks bez, , kurpem, , .

Z zilze 15.09.2016

Ari man ir loti negativa pieredze ar Baibu Araju un vinas darbu. Uzacis taisiju jau pasen 2012 vai 2013.g, (ari attelaa taas jau ir krietni pabalejusas un "efekts" vairs nav ar tik lielu kontrastu, ka paris gadus atpakal) neatkartosos par to, ka organisns nepienem krasu, nepieciesamas korekcijas- par to visu biju informeta un zinaju, ka ta var but, bet, ka gala rezultata man ir tik loti acimredzami pilnigi dazadas uzacis!!! turklat vienai no taam iesakums ar treknu vertikali svitru. Tad nu piedodiet, kur seit var runat par profesionalitati??!!
Ari korekcija daudz ko nedeva, gala rezultats ir pabriesmigs.p.s.Patreiz esmu pie loti labas meistares uz lazera proceduru, lai likvidetu so arpratu un tiktu beidzot pie cilveciga paskata! Izskatas, ka vajadzes 3 lazerproceduras, jo seviski treknajai svitrai, kur pigments jo ipasi dzili ievadits ada (kapec?) !