www.sudzibas.lv Skaistumkopšanas salons DS Lukss šausmīga pakalpojuma sniegšana

Skaistumkopšanas salons DS Lukss - šausmīga pakalpojuma sniegšana

Sākšu ar to, ka portālā gudriem.lv nopirku kuponu uz matu griezumu+šķipsnu balināšanu+ veidošana par 18 Ls.
zvanīju uz Skaistumkopšanas salonu DS Lukss divas nedēļas pirms vēlamā datuma. Tā kā bija plānots liels un nozīmīgs pasākums. Zvanīju, pierakstījos un nosaucu kupona numuru, sieviete, kas runāja ļoti slikti saprata latviešu valodu, taču nosauca laiku un datumu, kad mani pierakstīja. Super, pēc divām nedēļām es atprasījos no darba uz pus stundu ātrāk, lai aizbrauktu uz salonu, ierodoties tajā, mani gaidīja liela vilšanās. Es biju lielā šokā. Man paziņoja, ka es vispār neesmu pierakstīta uz šodienu, nesen ir atnākusi kliente un jau tiek apkalpota. Otrai meistarei ir beigusies maiņa un viņa jau ir aizbraukusi prom. Es rādīju viņiem savu kuponu un viņi atvēra savu piezīmju grāmatiņu, kur tika piefiksēts mans kupons iepriekš nosauktais pa telefonu, tad galvenā sieviete jeb administratore saprata, ka sieviete, kas ar mani runāja pa telefonu ir kaut ko sajaukusi un manu pierakstu neierakstīja. Pieņēma vainu un sāka zvanīt meistarei, kas jau bija aizbraukusi, vai viņa varētu atgriezties. Es gaidīju viņu 50 min., jo man nebija citas izvēles, tā kā nākamajā dienā bija ieplānots pasākums. Beidzot ieradās meistare, kas strādāja kā praktikante, krāsoja matus ļoti ilgi un sāpīgi, raustīja, ķemmēja līdz asarām - viss aizņēma 4 stundas. Mati man ir vidēji gari, tik ilgi nekad nebiju pavadījusi nevienā salonā. Izgāju no turienes pēc stundas, kā salons tika slēgts, neviens vairs nebija no klientiem. Administratore sākusi skaitīt un nodot naudu kasē, pamanījusi ka nepietiek 5 Ls. Tad klusām sačukstējās, ka jāpaprasa man par matu šķipsnu balināšanu vairāk, jo tika izmantota krāsa vairāk kā ir kuponā, no visiem tā ņem it kā. Neskatoties uz to, ka par to mani iepriekš nebija brīdinājusi un man tika krāsotas šķipsnas tikai pus galvai. Pat pati meistare teica, ka nevajag, jo izlietojusi maz krāsas uz maniem matiem. Administratore teica, ka man par to iepriekš jau ir teikusi, ka būs jāmaksā, kad gaidīju meistari, tik " nagla" meloja, ārprāts. Es iedevu 5 Ls, lai aizrijās, pateicu laipni paldies un izgāju. Nevienam neiesaku tur vairs doties, apsolījos tur vairs nekad neiet, pat uz solāriju NĒ. Galarezultāts izskatījās normāli, bet tā sāpēja, kad meistare darbojās+ attieksme, par 23 Ls - tas nebija tā vērts.

B Beisbolzzz 21.08.2013

tu esi fascinējoša! pasaki beigās laipni par visu pat Paldies un aizej, bet pēc tam skrien rakstīt sūdzību :D nožēlojami bez dūšīga

K Karina Sinicina 22.08.2013

Pēc 4 pavadītām stundām man bija jau vienalga, gribējās atpūsties un iet gulēt, nevis strīdēties un skaidroties. Gan jau viņiem tas atmaksāsies ar kaut ko citu tik pat "patīkamu" kā tas gadījās man.
Es neskrienu uzreiz neko nekur rakstīt, tas notika vispār pag. gad. Tā kā uzdūros vēl sliktiem komentāriem par šo salonu, nodomāju arī uzrakstīt par sevi. Nevar būt tik daudzas meitenes neapmierinātas, laikam jau salonā jāmeklē vaina. Starp citu salons diezgan padārgs un nav no prastajiem, tāpēc arī uz kurinājos. Par to, ka cenas plēš, bet attieksme pilnīga 0!!!