www.sudzibas.lv Skaistumkopšanas salons Bogema Drausmīga attieksme, neprofesionāli darbinieki

Skaistumkopšanas salons Bogema - Drausmīga attieksme, neprofesionāli darbinieki

Pierakstījos mēnesi iepriekš, atbraucu laicīgi, beigu beigās nogaidīju kamēr "friziere" papļāpās ar klienti 40 minūtes. Tai laikā viņas ņirdza uz visu "salonu", bet kad beidzot mani pieņēma, "frizierei" viss krita no rokām, jo psihoja un neko nevarēja atrast. Beigu beigās matus nogrieza pilnīgi savādāk, nekā bija sarunāts.
Esmu sapratīgs cilvēks, kam negadās, taču otrajā reizē gaidīju 30 minūtes kamēr " friziere" sev žāvēja matus.
Paldies, vairs neiešu.

S siga1234 20.09.2023

Nepatīkama pieredze pierakstijos pie friziera nēdēļu iepriekš ,sarunas laikā teicu ,ka vēlos balināt matus pa šķipsnām un apgriezt! Baigās man tik izbalināja škipsnas!un matus nenogrieza.Kad teicu ,ka vēlējos arī apgriezt .rausta plecos un saka,ka tik pierakstiņš esot bijis tikai uz balināšu! Vel piebilda ,ka labprat apgrieztu ,bet nav vairāk laika .Vel friziere minēja ka varbut sarunas laika ,kas pierakstija nav mani sadzirdējusi! Varēja redzēt,ka friziere ļoti steidzās ,jo bija jau atnākusi nākama kliente.Man nepatīk tāda attieksme .ka var nedzirdēt ,pa tel.tad vajag pārjautāt!Galu gala tev ir jaizpilda klienta velmes! Vairāk pie šis frizierites neiešu.jo par tādu cenu uzskatu tikai balināšanai ataugušajām saknēm nav adekveta .jo citriez tadu pašu cenu maksaju ari par apgrieztiem matiem! Visticamāk,ka friziere notēloja muļķi,ka bija tikai rakstits balinat! Bet baigas paņēma summa ari par apgrieztiem ,kurus neapgrieza!Iepriekš arī esmu bijusi šajā salona ,bet tāda situacija nav bijusi.Nākamreiz iešu tik pie savas frizieres pie kuras nav tādas domatarpibas!

L lalala121212 22.09.2023

Man arī ir gadījies, ka friziere atteicās griezt matus, jo "nav laika", kaut gan nebiju vainīga, ka viņa aizkāvējās. Viņa zināja arī cik grūti man tikt, jo man ir mazs bērns. Nācās puerakstīties atsevišķi uz griezumu, kas sanāca arī dargāk beigu beigās.