Skaistumklīnika Snita - attieksme

Es šajā salona esmu bijusi divas reizes, pirmo reizi biju kādus 3 mēnešus atpakaļ un jau tad biju pārsteigta par administratores attieksmi un godīgi sakot arī par izskatu!
Administratore tāda jau stipri pāri 40 , ja nu tā nav, tad atvainojiet, bet tā izskatās!

Nu labi tas būtu sīkums ....
Šī perona izskatījās pavisam NEgatava darbam, nu gluži kā pēc kārtīgi nodzertām brīvdienām, nu jā tā arī bija pirmdiena- kad biju iegājusi Skaistumklīnikā Snita!

man bija nedaudz jāuzgaida kad atbrīvosies man friziere un es cerēju ka vismaz kafiju piedāvās man jo kā nekā pati administratore pie letes stāvot dzēra kafiju .... vainu kko tādu!!! bet nekaa..!un man bija jāsēž un jāvēro viņas (godīgi teikšu) briesmīgais izskats!

Un tagad dažas dienas atpakaļ man atkal nācās ieskriet šajā salonā ... un tur atkal tā pati administratore palūdzu viņai vai varu tikt uz manikīru, o jā varēju........
sākumā es nagus uztaisīja ciešami, bet nu nepavisam ne tā lai meistare varētu uzbāsties ar savu nr.
To es gribētu pateikt , ja klientam patiks tad viņš pats pajautās ..... un vēl pavisam noteikti ja šī meistare arī sejas procedūras taisa tāpat kā nagus tad oi oi ooi..... nu es noteikti nemēģināšu... meistarīte bija ar tumšiem matiem un izteikti lielām acīm- ja nekļūdos tad Evija!

Tiešām daudz bija ko teik tar šo Skaistumkīniku Snitu!!!

K

M mja 02.06.2013

Ku kuuu

K Katrīna Berezina 02.06.2013

Tagad laikam, ja kādam cilvekam ir ap 40 gadiem, tad par viņu tiks rakstīta sūdzība :D gribētos zināt līdz cik gadiem drīkst vispār strādāt?:D

Ā, un ja seja arī nepatiks - sūdzība garantēta! Uzmanieties visi:)

donna b 03.06.2013

Tu nekad nedomaji, ka TU izskatisies kad Tev bus 40? Vai Tu doma, ka Tevi ta problema nezkars (protams nedzeri, nepipe un esi skaistuma paraugs)? Un vai esi karteja "sudzetaja", kas skiet apmekle salonus, lai dabut kafiju par brivu. Un pie tam parasti letu kafiju.

K Kateleja 06.09.2013

Es gribētu piekrist šim rakstam, jo man arī ir nedaudz pāri 40!
un es gribētu teikt, ka jebkurā vecumā ir jāseko sev līdzi, bet ne jau par vecumu ir sūdzība!
Es arī biju šajā salonā, un tik tiešām administrācija ļoti pieklibo! Vecākajai sievietei sejas izteiksme tāda, ka bail jautā pēc palīdzības, bet jaunākā- nekad, neko nezin un tad skrien jautāt!

Varu piekrist tam, ka kaut kas noteikti tur ir jāmaina!