www.sudzibas.lv skaistuma studija TEV nesaņemtais pakalpojums

skaistuma studija TEV - nesaņemtais pakalpojums

Biju iegādājusies pakalpojuma kuponu no Skidka.lv uz saudzīgo Eiropas manikīru ar noturigo GELISH laku, kuru bija jānodrošina skaistuma studijai TEV.Kuponā bija norādīta pakalpojuma sniedzēja adrese - ar to tad viss sākās!Sazvanīju studiju un pierakstījos uz saudzīgo Eiropas manikīru ar noturigo GELISH laku pēc kuponā norādītās adreses 28.01.2015., bet pēc pāris dienām saņēmu SMS, ka adrese ir mainījusies - NU LABI, visu var saprast, bet vēl pēc pāris dienām atkal SMS, ka adrese jau atkal ir citi. Sazvanīju pakalpojuma sniedzēju un izteicu savu neapmierinātību sakarā ar adreses maiņām, kuras netika minētas iegādājoties šo pakalpojumu. NU TĀ DIENA IR KLĀT, devos saņemt savu pakalpojumu, bet nokļūstot pie norādītās adreses nevarēju atrast nekādas norādes, kur atrastos dotā skaistuma studija TEV, ēkai daudz ieeju un ne pie vienām durvīm izkārtnes nebija.ZVANU pakalpojuma sniedzējai un jautāju kā pie viņas nokļūt! DĀMĪTE atbildēja, ka viņas nav Rīgā, jo bērnam esot pasākums, ka pieraksta nav bijis....Es vienmēr sarunājot tikšanos atzīmēju savā mobīlā telefona kalendārā un uz nopirktā kupona, lai zinātu savas tikšanās datumus un laikus.Labi, viss skaidrs, ka pakalpojuma nav, tāpēc nosūtīju savus datus ar konta numuru, lai atgriež naudu, bet NEKĀ.Uzrakstīju kupona pārdevējam Skidka.lv par radušos situāciju 2 reizes, bet atbildes arī NAV.Naudu esmu norakstījusi savas muļķības dēļ, jo NEVIENAM NEIESAKU KAUT KO IEGĀDĀTIES "SKIDKA.LV" vai PIRKT PAKALPOJUMUS, KURĀ NORĀDĪTA "SKAISTUMA STUDIJA TEV".Esiet uzmanīgi no šīm firmām, lai visiem veicas!Ar patiesu cieņu, Liene