Skaistuma Akadēmija - Zema kvalitāte

Nopirku Zizu.lv kuponu uz šo salonu! VĀKS!!! Salons pagrabā.. tas vel nebūtu nekas.. bet kaut kāda nepatīkama smaka...
Gāju uz procedūru, kas saucas limfodrenāžie zābaki+ietīšana+skābekļa maska.
Tehnika nolietota, klipši kas jaliek klāt, krīt nost no tā ka ir veci. Sieviete, kas veic šo proedūru stāsta par iepriekšējā nakti nosapņotiem sapņiem, kā kārojas cepti katupeļi + puņķotjas, jo apsaldējusies! Skābekļa maksa, kas man likās kaut kas labs, beigās nemaz neizmantoju, jo maska kas jāliek virsu uz sejas, vairs nebija pirmā svaiguma un neticu, ka tiek dezinficēta. Es neesmu princese uz zirņa, bet šoreiz viss tiešam ir pāri visam.
Atmosfēra briesmīga, viss notiek kabinetā, kur jau guļ cita meitene uz šo procedūru, nav nekādas individuālitātes,
apkalpošana ļoti zemā līmenī. Biju laimīga kad tiku no salona laukā.

Kad gribēju uzrakstīt ZIZU savas atsauksmes, tā ari neparādijās!!

Neiesaku šo salonu, tiešam.... '

T

T Tamarauxxxx 21.03.2012

Уберите ужасного администратора/массажиста Александра!
Все девушки шарахаются от него, он постоянно пристаёт! Скоро потеряете ВСЕХ своих клиентов! Мои 2 подруги перестали посещать ващ салон только из за него.

K komsomolka 11.04.2012

Soglasna so vsemi komentarijami. No sami proceduri dejstviteljno dehsevie i kak proceduri ochenj horoshie. Efekt vsje ravno dajut proceduri nesmotrja na to chto vsje tam ustarelo. No vot pohozhu ewe i boljshe tuda ne poedu. Atmosfera tak ne samaja blago prijatnaja, a hochetsja i otnoshenija i ulibok i videtj to chto tebe radi.

S sliva 25.06.2012

ая на самом деле обсолютно не согласна, а что мы хотели за такую стоимость?и то мне дко понравилось что и без купонов оставили низкие цены, и я довольна и мне все там рады и все улыбаются)))просто это же вам не элитный салон, платите где нтбудь в балтик биче 50лс за процедуру вот там вам наверное во все 32 зуба улыбаться будут!
все зависит от человека, меня принимают оочень радужно и я хожу по купонам не только на тело, но и на вакс и на реснички!

M minkucite 31.07.2012

Pilnīgi piekrītu pirmajai sūdzībai, jo arī man ir pār-pārēm šis salons, jo vairāk, ka ZIZU zvanot un jautājot par šo salonu tāda sajūta, ka viņi cieši sadarbojas, viss tiek attaisnots, pat uz jautājumu pirms reklamē kādu salonu vai pārbauda darbinieku valodas zināšanas, notiek atrunāšanās, uzrakstīšu un ticu, ka sūdzība būs komentāros visu kas sakrājies-
-jau no pagājušā gada beigām apmeklēju šo salonu, jo man ieteica draudzene, taču es ļoti sajutos vīlusies, katru reizi cits meistars, kad aizrādīju to vadībai neviens par to nelikās ne zinis...
-salons tiešām atrodas pagrabā, ziemā salonā bija aukstums, ka pat mētelī gulēju uz masāžas galda; aizpagājušo nedēļu (vasara) biju atkal salonā un karstums ne pa jokam, ienācu un sajutos kā veļas mazgātuvē, kur vieni dvieļi, gaisa nav, smacīgs, pat smirdīgs, tualetē viss netīrs, man liekas, ka nu jau būtu cits gadsimts un ir vienreizējie salvešveidīgie dvieļi ir visos mūsdienīgos salonos, bet ne šinī...;
-sākumā nācu uz vakuma masāžas procedūrām, un apjautu, ka katra meistara darbs ir dažāds, bet man patika meistare pie kuras arī nācu šoreiz, pirmo reizi atkal satiku meistari kuru komenē pirmā sūdzība, tiešām domāju, ka kaut kas mainīsies, bet tas pats stāsts, halāts knapi pogājas ciet, vēders redzās, notraipīts, un tā mute, tirgus kartupeļu tante, nepatīkami, ka sieviete ir bieži pēc dzeršanas, jo jūtamas, , paģiras, , sarunāties latviešu valodā vienkārši nav iespējams, vienmēr steidzas un procedūras laikā iziet pat divas reizes, jo vajagot citu klientu apkalpot, ļoti nepatīk, ka salonā vienmēr ir kavēšanas rituāls, pirmo reizi pēc piearaduma, kad iepazinos ar nu jau savu meistari sadusmojos, jo biju nokavējusi 17min. (pilnīgi normali), un saņēmu aizrādījumu, tiešām, paldies viņai, jo jāgaida nav, man patika, kad viņa manu kavējuma laiku skaisti pamatoja, ka viņa nav tie citi, un droši nosauca savu vārdu, tas bija droši!...un tā biju laimīga, ka nākošās reizes biju pie savas meistares, sakopta, skaista, atbild uz visiem jautājumiem, vienmēr atprasās kā ir gājis pēc procedūras, (tiešām ļoti SLAVĒJAMI, ka šim salonam ir meistars ar medicīnas izglītību), vai ir labi procedūras laikā, meistars kas jūtams mīl savu darbu, nekad neredzās steiga, kaut arī saprotu ŠIS MEISTARES, jo kas vainīgs, ja pieraksts ir ik stundu, kā es saku, klienti ir viens uz otra, bet tiešām pateicos savai meistarei, kura vienmēr ir mierīga un var pat savas bēdas uzticēt, un nav jāklausās, , bābiskas, , sarunas, meistare kurai ziemā, kad izgāju arī Detox procedūras zināja teikt par katru jautājumu un ūdens krāsu, varēja redzēt, ka meistars gaida katru reizi un rezultātu, jo godīgi saka, kā būtu labāk citai procedūrai gatavoties, kad pateicu savas sajūtas ADMINISTRĀCIJAI, neviens pat nATVAINOJĀS, tas mani pārsteidz!;
-piekrītu IEPRIEKŠ KOMENTĒTAJAM arī par masku nesterilizāciju, bet zinu teikt, man meistare ziemā vienmēr masku tīrija ar spirta smidzinātāju, un kabinetā ieejot ir smaržigs, arī vakuma kolbu viņa vienmēr notīra ar spirtu, aparatūra tiešām tur ir veca, un meistari bieži viens no otra procedūras laikā to pārvieto pa kabinetiem, tas nav korekti, ka pāri staipa aparatūru, ienes un iznes!, bet atkal ko var vainot??????, taču ne meistarus, kas tur strādā un dara savu uzdoto darbu, domāju, ka tā ir tēma vadības pārdomām!
-un beidzot, šodien, kad zvanīju pēc atvaļinājuma un, lūdzu, mani pierakstīt tikai un tikai pie manas meistares, man lauztā latviešu valodā ATTEICA, ATTEICA ar piebildi, vai nav VIENALGA PIE KURA MEISTARA IET????!!!, man nebija vienalga, bet tagad vienalga, kas tur ies!!!
-diemžēl gribēju tik pie tā kā gribēju, bet nu zinu, ka uz šo salonu NĒEJIET, tiešām lēti, un neētiski!

2 23sandra 22.08.2012

I mne tozze s salonom Skaistuma Akademija ne povezlo ;( vishla vsja sinjaja ot vakuum massazha, NIKOGDA i NEZASHTO sama ne pojdu i ne KOMU ne sovetuju, ne ispolzujte uslugi Skaistuma Akademija.I kak mne skazali takoe ozhet sluchitsja, shto posle vakuuma pojavitsja pru sinjakov, no kogda vashi nogi vse sinii -eto UZHASSSSS.Devochki derzhitisj podalshe ot soblazna gde podesheve, eto ne znachit horosho...lutshe