Skai Baltija, vecākā kasiere - Vecākā kasiere

Šeit rakstu, lai atvērtu acis mūsu uzņēmuma vadībai un firmas vadītājiem. Diemžēl, ja es vai kāds cits šeit strādājošais to darīs oficiāli, ir skaidrs, ka šeit vairs ilgi nestrādās, bet mūsdienās darbs ir svarīgs.

Mīļā uzņēmuma vadība, pievērsiet uzmanību cilvēkam, kas reāli ir vadījis veikalu un tā darbiniekus visu šo laiku, kamēr veikalā neieradās jaunais direktors, kurš nu jau gan mūsu veikalam, gan uzņēmumam būs vairs tikai atmiņas, kādam sliktās, kādam labās. Skaidrs ir viens, ka mūsu vecākajai kasierei Mārītei (Aivara māšelei), drīz būs jātērē nauda un jāpērk šampanietis.

Es saprotu, ka viņa ir uzņēmuma vadītāja acis mūsu veikalā, novēro, kā visi strādā un noteikti, katru dienu iesniedz atskaites par padarīto, bet kāpēc darīt vairāk nekā no tevis prasa? Kāpēc vadīt veikalu, ja tev par to nemaksā? Viņa ir vecākā kasiere, bet uzvedas tā, it kā būtu veikala vadītāja. Staigā pa veikalu un meklē kur piesieties, grib koriģēt katru veikala darbinieku, jo neviens nezin neko labāk par viņu. Ja ir kāda problēma, staigā uzreiz uz akvāriju, neiet pie administrācijas darbinieka, kas atbild par veikalu, kam reāli ir jāpieņem lēmumi un jādod rīkojumi. Būtu pati ievērojusi elementārākās prasības, kaut reizi ierastos laicīgi darbā, nevis visu laiku vēlāk, interesanti, no algas viņai atskaita to laiku, ko nav katru mēnesi nostrādājusi? Mēs visi pelnām naudu, lai viņai maksātu algu, bet ko dara viņa? Viņa savā darba laikā tik pa internetu vien ložņā, ieejiet portālā draugiem, kas būs online, ļoti interesanti, mūsu vecākā kasiere Mārīte, tas, laikam, arī ietilpst viņas tiešajos darba pienākumos.

Es pat nevēlos iedomāties, kas notiks tad, kad 1. Septembrī paliksim vieni, pamesti, būs mums atkal jaunā „vadītāja” visā spožumā un kas tad notiks ar veikalu, atkal būsim pēdējie un nevienam nevajadzīgie.

Vispār, neviens netic, ka noliktavas vadītājs atrada labāku darba vietu, gan jau pastrādāja mūsu „vadītāja”, jo viņas mīlulis bija labākais, jā, tas pats, kas tik kafiju vien dzēra un visiem sniedza savu demagoģiju kā tāds pravietis. Atriebties gribēja sava labākā drauga vārdā, ar kuru nu jau pavada vakarus pie veikala kasēm ar garām, romantiskām sarunām.

Vai kāds no uzņemama vadības varētu viņai atgādināt, lai izlasa savu darba līgumu un tiešos pienākumus? Pārāk liela cenšanās ne pie kā laba nav novedusi nevienu, ne viņu, ne veikalu.

Sardele 21.08.2012

Kaut kāds savārstījums. Mācies izteikties skaidrāk un īsāk. :P

donna b 21.08.2012

vienīgais, ko sapratu, ka galv. kasiere tēlo no sevis lielo bosu, un jūs tas ļoti uztrauc. Par parējo - tik daudz burtu, maz satura.

R Reinis_B 21.08.2012

da tā galvenā kasiere vispār ahu**le, es jau sen gaidīju, kad tad par viņu būs kas plašākai sabiedrībai zināms. visi jau baidās ko teikt vadībai, jo zin, ka Marīte atriebsies, tas ir viņas stilā... viens jau arī nav cīnītājs...
Bet nu arī tai ma**ai pienāks sava reize, un dzīve viņai atspēlēsies, neskatoties uz to, ka viņa ir brāļa māsa, īpašnieka māsa.

Visu cieņu ___ vadībai, bet saprāta robežai ir jābūt... bet vadībai, laika, ir slikta redze vai vāja dzirde!!

J Johanna 22.08.2012

Apm. 4 gadus atpakaļ veikala SKY vecākajām kasierēm bija pienākums sekot kārtībai zālē, darba disciplīnai, preču izvietojumam.Mārīte bija stingra, bet taisnīga.Tad sākās direktoru rotācija, atrotēja visādus ekstrēmus kadrus, kas ilgi neturējās.Vecākajām kasierēm pienākumos palika kases un kasieru darba organizācija.Tomēr joprojām pie Mārītes cilvēciski var lūgt palīdzēt sarežģītos jautājumos vai netaisnībās.
Un viņa izskaidro un palīdz daudziem.Par to viņai liels - paldies.

R Reinis_B 23.08.2012

oi ko tu nu Johaana te muldi, laikam esi pati Mārīte vai kāda viņas draudzenes. Melot nav labi...
viņai nevar paprasīt neko, jo vīnai nav laika, Mārītei vairāk interresē portāla draugiem.lv apmekļešana un regulāra darba laika kavēšana un pārlieku liela komandēšana.
Viņa ir tikai vecākā kasiere nevis visu valdniece...
Starpcitu, viņa nevis palīdz bet gan draud un gaida LIELOS pārmaiņu laikus, lai varētu valdīt un tupi skaldīt...
:D

J Johanna 23.08.2012

nezinu kas tie par darbiniekiem, kam Mārīte traucē strādāt.Kā gan viņi tik labi pārzina visu Mārītes nodarbošanos darba laikā?Man darba dienā nav laika skatīties ko dara citi, pietiek savu pienākumu.

S skai pardeveja 23.08.2012

wow beidzot kāds sācis runāt par lietām šajā veikalā, tas priecē, varbūt beidzot kāds no ofisa paskatīsies kritiskāk uz Mārītes "darbu". Es šajā veikalā strādāju jau 4 gadus un esmu izbaudījusi pilnā apmērā Mārītes uzdarbošanos, viņa ir izēdusi neskaitāmus cilvēkus, un tikai tāpēc ka viņi nepakļāvās viņas iegribām, jo viņai ļoti bieži bija vēlmes savādākas nekā noteica administrācijas darbinieki. Es šajā veikalā strādāju tikai pateicoties tam ka man izdevās aiziet uz citu nodaļu, kur ir ļoti laba vadītāja, kura neļauj Mārītei kāpt uz galvas. Tā kā ja te kāds mēģina stāstīt ka viņa palīdz, tie ir klajākie meli. Jā viņa palīdz, saviem mīluļiem, kuriem pat ir lielākas algas nekā citos Skajos.

R Reinis_B 24.08.2012

Skai pārdevējai ir taisnība, lūk vēlviens veikala darbinieks, kas pasaka taisnību, kā ir.
Es arī ceru, ka ofiss beidzot sāks domāt... domāt.

J Johanna 24.08.2012

Ir jau "brīnišķīgi" apliet Mārīti ar dubļiem anonīmi.Vai nevajadzētu tiem kritizētājiem paskatīties uz sevi no malas.Ja nepatīk Mārītes stingrība - varbūt paši nemaz neesat tie čaklākie darbinieki?

R Reinis_B 24.08.2012

Johanna, vai tik tavs mazais deguntiņš šoreiz nav pārāk dziļi iebraucis vienā vietiņā???

:D

J Johanna 24.08.2012

To pašu varu teikt tev, bet šī nu nav īstā vieta skaidroties par deguniem.

S skai pardeveja 24.08.2012

Mārītes stingrība? beidziet smīdināt. ja stingrība ir klaču vākšana, stučīšana un elementāra cieņa pret cilvēkiem un pret augstākstāvošu darbinieku, tad jā, viņa ir ļoti stingra.

R Robčiks 24.08.2012

Tas viss izklausās, pēc tāda šuneļa vaukšķēšanas, čivauvas pēdējā smilkstēšana.

P panda 07.10.2012

nav godīgi! Kāpēc viņa gribēju atlaist ar citiem cilvēkiem no darbas, stulbs!!!

D delfinitis 12.10.2012

Jā, atceros 2001 gadu, kad atvērās SKY biķerniekos, tie tik bija laiki ! Kolektīvs kas sastāvēja aptuveni no 100 cilvēkiem bija super, vadībai vispār cepuri nost, tolaik lielais boss bija Armands, bet tagad lasot komentārus atliek tikai nopūsties!