www.sudzibas.lv SKA Forest Nemaksā par kokiem

SKA Forest - Nemaksā par kokiem

Labdien,

šis uzņēmums aiztransportē no meža baļķus un pēc tam sola tik, ka maksās par kokiem, un tik velk garumā, sāk necelt klausuli un neielaisties sarunā. Uzņēmums ir izveidots pa visam nesen un ir viens strādājošais, kas arī nevieš uzticību, liekas, ka ir uztaisīta firma, lai apkrāptu pāris cilvēkus.

A AndisM 26.03.2013

Es ar šo firmu esmu sadarbojies 2 reizes. Pirmajā reizē nodevu papīrmalku. Nauda var teikt uzreiz bija kontā. Otrajā reizē nodevu zāģbaļķus. Bija dažas dienas jāpagaida kamēr nomērīs baļķus. Bet arī ar tiem par naudām nebija problēmu.
Viens, vai divi vai desmit tur strādā, nemācēšu atbildēt, jo nejautāju :D un man arī vienalga.

A Amidoperins 22.10.2013

Ja Jums šis uzņēmums ir parādā - rakstiet!

L Likumpaklausīgā 30.10.2013

Uzmanieties!
SKA Forest (šmaucas pat nosaukumā - nejaukt ar zviedru SCA) nesamaksā par aizvestajiem kokiem. Zinu vēl divus cietušos, ar kuriem esmu sazinājusies.
SKA Forest (Valmiera) ir viena cilvēka uzņēmums, telefons neatbild...
Draudzīgs padoms: Ja nevēlaties ciest zaudējumus, turieties pa gabalu no SKA Forest!

L Likumpaklausīgā 30.10.2013

SKA Forest man ir parādā. Kur lai raksta?

9 987654321 05.11.2013

Ja arī nomēra tad ļoti labus resnus kokus izbrāķē un nopērk pa 9LS, kas ir mazāk kā maksā ar malku. Un tos kokus, kur viņus itkā mēra nevis atved atpakaļ, kaut vai pašam kā materiālu vai malku, jo tie koki m3 tak maksā.

R ranban 19.02.2014

Nepārdodiem šitiem kokus, 100% jūs tiksiet apšmaukti!!! Man atgadījās tieši kā topika autoram, labus kokus izbrāķēja .
!!!NEIEKRĪTIET uz viņu saldajām cenām!!!

ps . AndisM, izveidoji profilu lai atstātu poz. atsauksmi, nu gan...xDD

A Amidoperins 03.06.2014

Aicinu atsaukties visus, kam SIA SKA FOREST ir palikuši parādā. Bez kopīgas rīcības, policijas un maksātnespējas procesa šeit neiztikt. Rakstiet uz privāto

L Likumpaklausīgā 17.12.2014

Varbūt kāds var nosaukt Valmieras SIA SKA FOREST, kura sadalījās 2013 gada vidū, bijušo īpašnieku - KRIŠJĀNIS LEITIS un ANDRIS ATSLĒGA - telefona numurus. Vēlos sazināties personīgi, lai taču beidzot vismaz man atdod naudu par piesavinātajiem kokmateriāliem. Nu, ja kāds cits viņus jau nav iesēdinājis, kur vajag... Jo apkrāpto ir daudz... Es zinu konkrēti vēl četrus - gan kokmateriālu īpašniekus, gan pārdevējus...

K kadiljaks300 09.10.2016

Sveiciens visiem cietusajiem!iR INFO ,ka pret svarigajam personam Krisjani Leiti .Madaru laktinju Andri Atslegu.ir ierosinatas vairakas kriminallietas,par krapsanu lielos apmeros.Taka beidzot siss svarigas personas tiks soditas.ir info, ka daziem draud brivibas atnemsana uz 6 gadiem!!!!!!!

K kadiljaks300 09.10.2016

nu tad beidzot vini tiks soditi.iedomajos krisjani, atslegu un pats galvenais madaru LAKTINJU rokudzelzos,gribetu to redzet.